Заблокировали всё что можно !

Элла Ваэз Абаи 19 июля 2022, 18:13
Теж вперше стикаюся з такою ситуацією і ніяк не можу вирішити проблему вже 5 днів. При спробі зняти Свіфт переказ та зарахування на карту, сума всього 200 $!!! (відразу пишу, що відправник українець народжений в Україні з постійним місцем проживання в США), банк заблокував переказ! Дзвоню в службу підтримки і мені задають 2 питання для верифікації особистості — дату народження і моє дівоче прізвище, і кажуть що на жодне питання я не відповіла!!! Це нонсенс! Я обурена! Я запитала що мені робити взагалі в цій ситуації і я можу будь-яким способом довести, що я це я! Мені сказали лише йти у відділення банку. Але я перебуваю в Європі зараз, і я не маю можливості ні у відділення йти ні до банкомату. На що мені відповіли, що допомогти не можуть. Я написала на пошту help@pb.ua, відповідь вбив — Ми не можемо відповісти на цей лист з метою безпеки, шукайте відповідь в чаті БОТІ!!! Там немає відповіді на моє запитання. Оператор прийняв заявку та годують 3 днями! У мене навіть не запросили жодних фото або підтвердити мій фін тіл смс. Нічого! Замкнуте коло. І ось що мені робити у цій ситуації?! А ситуація якщо коротко — бігла з рідного Маріуполя, втративши все, знаходжусь з Європи, а приват банк добив тим, що повністю позбавив мене моїх 3 грошей, що залишилися, і будь-якої можливості навіть поповнити рахунок у телефоні.

І я впевнена, що зараз жодна така в такій самій ситуації.
Сумно!
19 июля 2022, 19:14
Добрий вечір!
Фахівці розглянуть можливість дистанційно розблокувати картку та зв'яжуться за результатом.

Ans
Ans
30 июля 2022, 5:27
В стране много банков, выбирайте любой