MarinaHotsul18 19 июля 2022, 14:21
Отделение по адресу: Николаев, пр-т Центральный, 32
07,06,2022 року программа приватбанку заблокувала усі мої картики! Карта соціальна для ВИПЛАТИ ПЕНСІЇ МОЇЙ ДИТИНІ З ІНВАЛІДНІСТЮ!, карта універсальна кредитна!, та карта «ДІЯ», НА ЯКУ ПРИЙШЛИ ЗАРАХУВАННЯ КОШТІВ ПІД ЧАС ВІЙНИ ЯК ВНУТРІШНЬОПЕРЕМІЩЕНИМ ОСОБАМ! НА ДАННИЙ МОМЕНТ Я НЕ МОЖУ ЗАЙТИ В ДОДАТОК ПРИВАТ24. Проходжу авторизацію за допомогою номера телефону, а далі починаю вводити пін-коди від карток, але мені пише, що доступ до карток заблокований, зверніться до відділення банка.
Але зараз я знаходжусь за кордонном .(в Іспанії) і не можу приїхати знову в Україну! Так як маю дитину-інваліда з серйозною вадою СЕРЦЯ. Зараз ми проходимо лікування в клініці! ЦЯ КРАЇНА ГРОШОВУ ДОПОМОГУ НЕ НАДАЄ БІЖЕНЦЯ! ЯК МЕНІ ОПЛАТИТИ ЛІКУВАННЯ І ХАРЧУВАННЯ ДИТИНИ? ЯКЩО ДОСТУПУ ДО ГРОШЕЙ НЕМАЄ!!!
Три рази поповняла рахунок LIFECELL, так як дуже дорого звонити з-за кордону у відділення банку, не має безкоштовного номеру. Роумінг! Плюс до того постійно відповідає робот Яна, яка просто не з'єднує з оператором, коли я прошу З'ЄДНАТИ МЕНЕ З ОПЕРАТОРОМ ПО ЗАГАЛЬНИХ ПИТАННЯХ! ЦЕ ПРОСТО НЕ МОЖЛИВО. ПОЧИНАЄ
ЗАПИТУВАТИ ТА ПОСТО ВИТРАЧАЄ МОЇ ХВИЛИНИ В РОУМІНГУ. З ЯКОГО САМЕ ПИТАННЯ? ГОВОРЮ ПРОБЛЕМУ СВОЮ ПРО ТЕ, ЩО ПОТРІБНО РОЗБЛОКУВАТИ МОЇ КАРТКИ. А ВОНА МЕНІ ПРОСТО ВІДПОВІДАЄ:« ЩО МЕНІ ПОТРІБНО ЗВЕРНУТИСЯ ДО ВІДДІЛЕННЯ БАНКУ! ЧИ НА САЙТІ НАПИСАТИ В ЧАТ!» З ОПЕРАТОРОМ ТАК І НЕ З'ЄДНУЄ!!!
ДОПОМОЖІТЬ, БУДЬ ЛАСКА, У ВИРІШЕННІ ЦІЄЇ СИТУАЦІЇ! ТАК ЯК Я НЕ МАЮ ДОСТУПУ ДО СВОЇХ КОШТІВ, НЕ МАЮ ЗМОГИ ЗАПЛАТИТИ ГРОЩІ ЗА ЛІКУВАННЯ СИНА!!!
ЧИ ПОТРІБНО ПИСАТИ НА САЙТ ПРЕЗИДЕНТА, ЩОБ Я ОТРИМАЛА СВОЇ КОШТИ!!!
ЧЕКАЮ НА ЗВОРОТНІЙ ЗВ’ЗОК!!! Я з Миколаєва Миколаївська область! Марина Гоцуляк! тел є в базі приват!
19 июля 2022, 17:28
Блокування карток було вимушеною мірою направленою на збереження ваших коштів, адже мала місце ризикова операція, яка потребувала додаткового підтвердження. Щоб ми могли впевнитись, що саме власник картки проводить операції з нею і зняти блокування з карток ви можете звернутись в онлайн чат на нашому сайті pb.ua
В чаті можна написати «Оператор», щоб фахівець приєднався до діалогу та допоміг у вирішенні питання.

Afortunado
Afortunado
19 июля 2022, 16:57
Добрий день. Можливо вам буде корисна інформація з мого власного досвіду. До мене приїхали родичі і ми їх оформили як тимчасово потребують притулку. Офоримли картки на грошову допомогу. Також прописав у себе і вони отримали медичну карту і лікування за рахунок платників податку. Вам буде надана безкоштовно. Ліки у аптеці зі знижкою до 90 відсотків, в залежності від категорії хворого. Усьго вам найкращого.

Главная / Банки Украины 🏦 / Приватбанк 💰 / Отзывы о Приватбанке 📝 / Не можу розблокувати картки, не має зв’язку з оператором банку! Через сайт теж не можливо!