Подвійна конвертація з UAH ?

e1b 18 июля 2022, 18:15
Щось новеньке, погляньте самі:
Дві поїздки в таксі, в себе по місту як завжди (прив'язана звичайна карта в UAH)
BOLT: Сума у валюті операції 57,00 UAH => Списано: 70,65 UAH
UBER: Сума у валюті операції -38,99 UAH => Списано: 48,19 UAH

Запитаєте Що відбувається? Що ж це за нововведення? Чому списання не коректне?
Оскільки мені знайомо як працює подвійна конвертація і я з нею мав справу часто, коли щось купував закордоном, цього разу мене це здивувало!

Оператор Приват Банку не зміг пояснити чому, а саме головне, яким же чином відбувається конвертація якщо валюта операції була в UAH, та й причому карта теж в UAH, та чому за 10років користування цими таксі такого не було. Казала, мовляв «це іноземні компанії, напевно це через це»…

Але служба підтримки таксі повідомила, що списання коштів відбувається, як завжди в гривні, ви сплачуєте ту суму, що вказана в додатку таксі, нічого іншого! Якщо у вашій банківській виписці додаткові збори, або сума списання відрізняється — зверніться до Вашого банку, або ми рекомендуємо Вам використовувати картки інших банків.

Крім того я зробив виписку, а також запитав, якщо була конвертація, то в якій ж валюті таксі насправді зняли з мене кошти, та яка була сума (курс) у валюті. Оператор сказав що їм цього не видно як і мені навіть в PDF виписці!

Отже висновок:
тепер Ви ніколи не можете знати яке списання зробить ПриватБанк!
Також є всі умови вважати таке списання не законним, можливо банк утримує Ваші кошти не законно, орієнтуючись на не досвідчених користувачів! Уявіть яких масштабів це може досягти! Також банк не розкриває деталі транзакції(самої конвертації) та не може пояснити звідки взялась фінальна ціна (при якиї курсах і валютах)!
Отже роблю висновок, що такої конвертації насправді не було!

18 июля 2022, 19:23
Добрий вечір!
Подвійна конвертація відбувається тоді, коли сайт або сервіс на якому ви робите оплату на своїх сторінках відображає суму до оплати в гривнях, однак запит на оплату відправляє в банк в доларах. Щоб банк міг провести оплату з вашої гривневої картки ми вимушені конвертувати суму з доларів в гривню. Таким чином, щоб уникнути подвійної конвертації достатньо на сайті обирати валюту оплати долар США або платити з доларової картки. Більш детально про подвійну конвертацію на нашому сайті: https://privatbank.ua/conv
Ви можете звернутись в підтримку сервісу на якому здійснювали оплату для отримання інформації щодо того, чому запит на списання був створений саме таким чином у валюті USD.
Ви можете дозволяти чи блокувати платежі з подвійною конвертацією в своєму Приват24 в налаштуваннях картки розділ зміни інтернет ліміту.
Ми проведемо перевірку відносно коректності консультації наданої в підтримці та додатково зв'яжемось за її результатом.

18 июля 2022, 20:05
«Оскільки коли фактичне виставлення рахунку відбувається вже в UAH, валюта операції UAH, картка клієнта в UAH => НЕ МОЖЕ БУТИ ВЖЕ НІЯКОЇ ПОДВІЙНОЇ КОНВЕРТАЦІЇ!»

Сервисы BOLT и UBER — иностранные сервисы такси и они выставляют
запрос к укрбанкам на списание средств в валюте, а не в гривне…
I. B.
I. B.
18 июля 2022, 23:29
Не меняет сути — банк не отказался принять перевод. Банк принял перевод и оставил деньги себе.
19 июля 2022, 7:08
Заблокируйте двойную конвертацию на карте
и будет вам счастье…
19 июля 2022, 9:10
Надо отказываться от сервисов работающих в Украине, но выставляющих счет в валюте!
Simon1985
Simon1985
19 июля 2022, 11:41
Банк чеше таку фігню що на голову не налазить …скажіть як компанія яка офіційно працює в Україні, має український фоп може виставляти рахунки в валюті?? це заборонено законодавством, розрахунок може бути тільки в гривні…такими діями банк просто руїнить свою репутацію, дуже жаль.не знаю куди дивиться нацбанк
19 июля 2022, 13:05
Неужели вам от Bolt или Uber счет
выставлял ФОП Вася Пупкин?

Кстати, напишите жалобу в НБУ на BOLT
и UBER — может НБУ их призовёт их к ответу…
19 июля 2022, 20:10
Https://minfin.com.ua/ua/2016/12/09/24933106/
Afortunado
Afortunado
19 июля 2022, 18:37
Курочка по зернышку клюёт. Проще не обращать внимая. Это как на базаре- все равно обвесят.
22 июля 2022, 15:46
22 июля 2022, 15:58
Вітання! ПРИВАТ БАНК 100% незаконно утримує собі кошти, мовляв це «ПОДВІЙНА КОНВЕРТАЦІЯ» ! У мене тепер є всі докази, які це підтверджують! В тих же додатках таксі,у яких ПБ проводить платежі «під виглядом подвійної конвертації» я додав картки іншого банку (таку ж саму в UAN, теж з увікненою опцією — подвійна конвертація, для справедливості - щоб усі умови були такі ж як з ПБ), АЛЕ СУМУ яку знімає таксі повністю збігається з СУМОЮ яка у виписці по карті ! Жодних конвертацій не відбувається, жодних прихованих платежів не списується, все працює як має бути! Усі скріншоти та pdf виписки з іншого банку я зробив, залишається звернутись в НБУ для фіксації заяви щодо схеми ПБ з грабування населення під виглядом «подвійної конвертації з UAN» !