Приватбанк краде гроші із старих рахунків

dimond0 14 июля 2022, 12:23
Приватбанк вкрав гроші із старого рахунка liqpay, який був прив’язаний до кабінету приват24 і служба підтримки це визнала. Сказавши що ці рахунки liqpay вже не обслуговуються і гроші повернути неможуть.
Нажаль немає можливості тут закріпити скріни нашої переписки із банком.
Але коротко, сервіс liqpay — це сервіс від приватбанку, раніше використовувався для онлайн оплат покупок в інтернеті (зараз з цим справляються інші сервіси). Пізніше liqpay змінив вид діяльності і став платіжним сервісом для бізнесклієнтів, тобто liqpay підключають для інтернет магазинів, а простим фізичним особам він вже не доступний. Отже, десь 8 років назад я туди закинув гроші для онлайнпокупки, остаток коштів в мене відображався в кабінеті приват24 як окремий рахунок liqpay. Потім кабінет і сайт привату оновився і цей рахунок liqpay щез. Служба підтримки банку мені так прямо і сказала що рахунки вже необслуговуються і вони мені нічим не можуть допомогти, визнавши цим самим що банк просто вкрав мої кошти, наче це не державний банк, а якийсь лохотрон типу МММ
15 июля 2022, 10:42
LiqPay – це платіжний сервіс, що надає можливості інтернет-еквайрингу – приймання платежів на сайтах, у мобільних додатках, підключених до Інтернету. Для продавця, це сервіс приймання платежів, а для покупця — зручний спосіб оплати.
Обслуговування клієнтів, їх рахунків та функціонування сервісу LiqPay здійснюється на підставі чинного законодавства і актуальних Умов та Правил надання банківських послуг, що розміщені на офіційному сайті банку https://privatbank.ua/terms.
На підставі постанови НБУ від 27.11.2018 № 130 «Про затвердження Правил застосування переліку документів, що утворюються в діяльності Національного банку України та банків України» банк має зберігати договір по якому обслуговувався ваш рахунок LiqPay протягом 5-ти років після виконання умов договору. Відповідно, так як з моменту припинення обслуговування зазначеного вами рахунку пройшло більше часу, банк не був зобов'язаний надалі зберігати договір на підставі якого обслуговувався рахунок. Можливість скористатись коштами зберігалась аж до моменту припинення обслуговування рахунку.

14 июля 2022, 13:27
«Отже, десь 8 років назад я туди закинув гроші для онлайнпокупки,
остаток коштів в мене відображався в кабінеті приват24
як окремий рахунок liqpay.»

Ну и в чём у вас была проблема, что все эти 8 лет так и не соизволили подать заявку
на закрытие этого счета и перечисления положительного остатка на КДВ или универсальную кредитку, если физлица уже не могли его использовать для оплаты товаров, работ или услуг…

Кстати, Приватбанк был национализирован в декабре 2016, т. е. менее шести лет тому назад,
так что не стоит передёргивать, ведь 8 лет назад — был 2014 год и Приватбанк тогда был частным банком и принадлежал Коломойскому с Боголюбовым…

Кстати, Приватбанк уже несколько лет как ввёл тариф за обслуживание счетов без движения и скорее всего деньги со счёта liqpay были списаны на законных основаниях согласно обновлённых тарифов банка…
15 июля 2022, 19:56
Я розумію що ви фанат приватбанку (або його співробітник) що так захищаєте, питання не в коштах (там буле не велика сума), а в тому що банк тихо закрив рахунок, не попередивши про це власника, крім того, в старому сайті привату всі рахунки були разом (карточки, копілки, рахунки, депозити, бонусплюс) і якщо закінчувався термін, рахунок або перепродовжувався автоматично, або необхідно було відкрити нову картку якщо це пластикоа картка. тому я і не зважав особливо на цей рахунок liqpay. але раптом звернув увагу що його немає, запитав службу підтримки, так вони мені так прямо і сказали що рахунок вже закритий і нічим не можемо допомогти, тобто визнали що вкрали гроші в користь банку і я вже нічого неможу зробити.
FenixUA
FenixUA
14 июля 2022, 13:53
Гроші безслідно не пропадають, запитайте виписку, якщо не дадуть то письмовий запит зробіть для виписки по цьому рахунку
15 июля 2022, 19:45
Коментар до відповіді банку. як я розумію, банк при закритті рахунку мав би хоч якось повідомити власника про його закриття. тим паче всі контакти (телефон, емейл) були, привязка до приват24 була. Але банк цього не зробив, а тихо все закрив, і гроші онулив. Питання не в коштах, Мене в цій ситуації обурила мовчазність банку, бо коли пропонують брати кредити, відкривати голд картку, класти депозити — то куча повідомлень і навіть дзвінків окремих наглих менеджерів банку. а цій ситуації тишком-нишком все закрили.
16 июля 2022, 14:20
Деньги просто так обнулить нельзя.

Значит они были перечислены
на накопительный субсчёт
балансового 2903 до востребования.
Откуда их можно забрать по
письменному заявлению.

Также есть большая уверенность,
что после ограничений по работе со счетами liqpay банк сообщил
клиенту о введённых ограничениях.

Почему клиент не выводил деньги
со счета, на который установлен запрет на все виды оплат — тайна за семью печатями…

Главная / Банки Украины 🏦 / Приватбанк 💰 / Отзывы о Приватбанке 📝 / Приватбанк краде гроші із старих рахунків