Міжнародні переводі

Natmoreva 9 июля 2022, 19:16
Доброго дня! Хочу попередити про міжнародні переводи на рахунок Приватбанку у гривні. Мені пересилали гроші у доларах через вестерн юніон на мій рахунок у гривні. Гроші надійшли по курсу 28!!! Такого курсу нема даже в НБУ зараз! Натомість у додатку курс стоїть 36 для карток. Тому я не раджу користуватися цім сервісом.
10 июля 2022, 10:36
При відправці термінового переказу Western Union відправник обирає валюту отримання. При відправці із-за кордону в Україну відправником може бути вибрана валюта отримання, як EUR чи USD, так і (UAH) Українська гривня. У випадку, якщо б переказ було відправлено і валюта отримання переказу була EUR чи USD, його можна було б отримати на картку у відповідній валюті або на гривневу картку з конвертацією по картковому курсу банку.
В ситуації, коли відправником обрана валюта отримання Українська гривня, переказ доступний для отримання лише в гривнях в сумі, яка відображена в квитанції по переказу. В такому разі банк зараховує на картку всю суму переказу в гривнях без конвертації зі своєї сторони.

FenixUA
FenixUA
9 июля 2022, 21:33
Я дуже вибачаюсь, але чому на рахунок в гривні?) важко було відкрити віртуальну валютну картку враховуючи «приколи» по курсу всіх банків?
Ans
Ans
13 июля 2022, 0:42
Если перевод долларовый, проще наверное временно открыть долларовую карту