Банк що диктує умови як хоче

EVK 6 июля 2022, 13:27
Давно знав що в Приватбанку свої «приколи» але так сталось що став недавно клієнтом банку лише тому що треба було перерахувати кошти через Фонд гарантування вкладів з одного з ліквідованих банків. Так як не було собливої потреби знімати в той час готівку — оформив депозит з достроковим закриттям на всякі термінові випадки Звичайно проценти мізер, але то таке. Буквально на днях виникла необхідність терміново мати велику суму готівки і вирішив закрити депозит. Тут почалось. За угодою прийшов за два банківські дні і виявилось що гроші мені вернуть аж на четвертий день, і то мабудь ще не факт. Питання — чому все так не прозоро? Чому Приватбанк так і хоче нажухати клієнта на всяких дрібницях?
6 июля 2022, 16:16
Всі умови за вкладами розміщені на нашому сайті у відкритому доступі: https://privatbank.ua/depozit
Детальну інформацію можна знайти у розділі «документи, істотні характеристики». Також порядок обслуговування по депозитам описаний в Умовах і Правилах банківського обслуговування: https://privatbank.ua/terms
Для зручності клієнтів, які хочуть мати можливість знімати кошти з вкладу в будь-який момент в продуктовій лінійці передбачено депозит «Приват-вклад». При знятті коштів з даного типу вкладу не втрачаються нараховані відсотки і сам договір автоматично не розривається.
У разі виникнення питань клієнти завжди можуть розраховувати на отримання відповіді в підтримці.

7 июля 2022, 9:37
Я знаю умови і виконав їх. Питання чому мені вернуть вклад в кінці четвертого банківського дня. Я повідомив за два банківські дні і банкиповинен на третій день вернути вклад.
Ans
Ans
13 июля 2022, 1:13
Жаль что так, главное Вам отдадут вклад
3 августа 2022, 16:01
Забрав і перехрестився