Діджитал-картка — не рекомендую, шахрайство

nomid 6 июля 2022, 10:42
Категорично не рекомендую відкривати в Приватбанку діджитал-картки.

Після відкриття картки за неповні 2 місяці вже були 2 спроби шахрайського списання коштів через amazon. Після першої спроби (орієнтовно в середині липня 2022 року), однак, банк автоматично заблокував картку. Але це не допомогло. Сьогодні, 6 липня 2022 року була знову була спроба шахрайського списання коштів на суму $186.

Картку зовсім ніде не використовував, не вводив будь-які дані картки на жодному із сервісів. Яким чином дані картки потрапили до amazon на спробу списання, загадка…

Проблема ще в тому, що навіть немає даних про цю операцію в Приват24. На смартфоні було тільки пуш-повідомлення. Після чого зайшов у додаток, передивився виписку, історію операцій, та історію повідомлень в додатку — інформації про трансакцію немає. При тому, що це вже друга спроба шахрайського списання.

Співробітник кол-центру повідомив, що картка прив’язана до amazon. Ніколи ним не користувався, а дані картки зовсім ніде мною не використовувались. Ну, і просто відповідь на майбутнє запитання: так, смартфон надійно захищено від несанкціонованого доступу. На пристрої та обліковому записі встановлено всі можливі засоби захисту (надійний пароль, двофакторна автентифікація, відбитки та підтвердження всіх операцій).

По іншим карткам/банкам жодних подібних операцій ніколи не було. Тільки по діджитал-картці Приватбанку.

Також, що саме небезпечне, банк ніяк не може забезпечити безпеку коштів та/або відв'язати картку з amazon. Єдине, що порадили, закрити картку. Ось такий захист…
6 июля 2022, 11:39
В банку працює комплекс технічних та програмних засобів, котрі спрямовані на захист ваших даних та грошей. Нами постійно проводиться їх модернізація та оновлення, що дозволяє забезпечити високий рівень захищеності. Віртуальна картка не є менш захищеною порівняно з пластиковою. Розуміючи, що в деяких ситуаціях клієнти самі потрапляють на гачок шахраїв ми розмістили на нашому сайті декілька дієвих порад, що допоможуть клієнтам вберегти свої кошти:
Прив'язка картки на сторонньому сайті можлива лише в разі, якщо були введені дані картки: її номер, строк дії та CVV код, які доступні для перегляду в особистому кабінеті Приват24 її власнику.
У виписці відображаються успішно проведені операції, тому, якщо по запиту на оплату була відмова, то вона не буде відображена у виписці.
Платіжні системи (Visa та MasterCard) не вимагають, а лише рекомендують сайтам реагувати на запити банків про видалення підписок. Тому ми радимо клієнтам самостійно припиняти підписку, видаляти картку в особистому кабінеті сайту чи звертатись в підтримку сайту, щоб бути певними, що до банку не надійде новий запит на оплату. З міркувань безпеки картку можна заблокувати або закрити, щоб випустити нову, яка матиме вже нові реквізити.

6 июля 2022, 11:49
Прочитайте, будь ласка, уважніше моє повідомлення. Як Ви пишете, «Клієнт» потрапив на гачок шахраїв. Так, на шахраїв з банку.

Напишу повторно, картка та будь-які дані з картки взагалі ніде й ніколи не використовувались, — ніколи! Як в такому випадку я можу скасувати підписку? І чому саме я маю звертатись до amazon та скасовувати якусь Вашу підписку???

Витік даних картки був у Вас…

А ось ці рекомендації https://privatbank.ua/informational-security та https://privatbank.ua/safeness — це в основному для початківців, які взагалі вперше відкривають картку, щоб ознайомитись з основами безпеки карткових рахунків.
6 июля 2022, 11:56
Звергніть увагу, що подібні шахрайські операції по карткам Приватбанку вже не вперше:
ccc2013
ccc2013
6 июля 2022, 12:07
Банк всегда все будет отрицать,утечку информации из банка доказать невозможно.Равно как и вы,(кроме как на словах),не докажете,что нигде,никогда и никому не передавали данные карты. Поэтому это тупиковая ситуация
Jokets
Jokets
6 июля 2022, 16:50
Почему не закрыть карту и открыть новую? Это 2 минуты времени
17 августа 2022, 20:36
Открыть новую, чтобы потом опять получить непонятные списания?

Дело не во времени, а в безопасности как таковой.

Именно поэтому, и не рекомендую диджитал-карту. Безопасность и еще раз безопасность банка…
Ans
Ans
13 июля 2022, 1:15
Сейчас у многих 2,3,4 банка, уверен Вы найдете где будет удобно
26 сентября 2022, 9:34
Вже знайшов, і це вже ніколи не буде ПриватБанк.
juliajj
juliajj
22 июля 2022, 22:35
Абсолютно така сама ситуація з інтернет-карткою. Тільки списати кошти намагався не amazon, а якийсь японський сайт, ще й у єнах. Відповідь банку також ідентична, ніхто навіть не намагався допомогти.
26 сентября 2022, 9:35
Вірно. Адже існує дуже висока ймовірність того, що дані карток зливаються співробітниками. Служба безпеки банку може й робить відповідні дії для захисту даних, однак, це не допомагає.

Главная / Банки Украины 🏦 / Приватбанк 💰 / Отзывы о Приватбанке 📝 / Діджитал-картка — не рекомендую, шахрайство