закриття рахунку фінансовим моніторингом

svitlana2903 29 июня 2022, 23:27
Доброго дня! Для мене дуже неприємно ділитись поганим досвідом, адже всюди за межа України розповідаю наскільки в нас чудовий сервіс, комфортні діджитал послуги і яка легка в нас комунікація з банками та державними органами.
Являюсь клієнтом приват банку, це єдиний банк де в мене відкритий рахунок на даний час. В мене є близька людина з якою до сьогоднішнього дня перебуваю в стосунках, він громадянин Америки, отримувала щомісячну фінансову підтримку через SWIFT перевод на протязі 2 років. Під час війни вилетіла за кордон, і фінансовий моніторинг запросив пояснення щодо моїх коштів. Банк вислав виписку про мої трати та зарахування і я пояснила всі транзакції та зарахування, також наголосила про додаткові методи через які я отримувала кошти, і наголосила в письмі що якщо виникнуть будь які додаткові питання щодо моїх кошті готова надати обширну відповідь. В результаті вчора отримана повідомлення від банку що мої рахунки заблоковані і щоб я приїхала у відділення банку написати заяву і вказати реквізити іншого банку куди вони переведуть мої кошти. Заблоковано біля До моменту поки банк не заблокував мої кошти я мала змогу забезпечувати 4 членів моєї сім'ї які залишились в Україні та 6 біженців з Харкова які декілька місяців проживали в нашому будинку.Так ось, як мені існувати без кошті за кордоном під час війни банк не знає. Сказали якщо хочу перевести кошти на інший рахунок, то потрібно з’явитись у відділені. В мене все.
30 июня 2022, 10:59
У своїй діяльності Банк керується виключно вимогами чинного законодавства України та нормативно-правовими актами Національного банку України, що регулюють відносини в сфері банківської діяльності. Згідно закону 'Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдженню зброї масового знищення' Банк як суб'єкт первинного фінансового моніторингу зобов'язаний: забезпечувати виявлення фінансових операцій, що підлягають фінансовому моніторингу, до початку і в процесі їх проведення.
Ми звернулися до вас в приватні повідомлення, щоб уточнити ваші контакти та детальніше розглянути ваш випадок.

30 июня 2022, 6:29
А все потому, что по мнению банка, все его клиенты являются террористами и распространителями оружия массового поражения. Читайте все ответы банка и вы увидите эту тенденцию. Поэтому и сам банк является террористической организацией.
rusgl
rusgl
30 июня 2022, 9:30
Находиться за рубежом и при этом иметь в наличии карту всего одного украинского банка… Рисковый Вы человек. Даже в хорошие времена это было опрометчиво, а тем более сейчас.
3 июля 2022, 13:04
По мнению служащего банка Jokets, банк взял на себя роль правоохранительного органа, который в своих действиях руководствуется не законом, а личными субъективными предположениями.

Главная / Банки Украины 🏦 / Приватбанк 💰 / Отзывы о Приватбанке 📝 / закриття рахунку фінансовим моніторингом