выплата ВПО Вестер Юнион

Пришел получить перевод
Вестерн Юнион от международных организаций для ВПО. Сказали что мы обслуживаем только активных клиентов нашего банка… Очень крутой ДЕРЖАВНИЙ банк, все для людей. Потратили пол часа в очереди, потом пришлось идти в Ощадбанк, там обслуживают всех граждан Украины, а не активных пользователей.
30 июня 2022, 11:36
Нам шкода, що після відвідування нашого відділення у вас залишився неприємний осад. Якщо ви не є нашим клієнтом, то для отримання переказу достатньо пред’явити у відділенні паспорт та ІПН для проходження ідентифікації. Детальніше ознайомитися з інформацією щодо процедури отримання коштів за переказом Western Union ви можете на сайті: https://privatbank.ua/sistemy-denegnih-perevodov/western-union
Йдемо в приватні повідомлення, щоб уточнити інформацію та провести перевірку щодо вашого звернення до відділення.

Роман Королев
Роман Королев
29 июня 2022, 20:58
Они обслуживают террористов и распространителей оружия массового поражения. Потом им же блокируют карточки, чтоб о них не подумали плохо. Все это видно из отзывов про Приватбанк.
Данило Блінов
Данило Блінов
29 июня 2022, 21:02
Обов’язково заведіть нашу карту універсальну з 1% при знятті готівки! Карти для виплат НЕМАЄ. Кажуть обов’язково треба поповнити цю карту на 200 грн. тоді станете активним користувачем. Просто жах, а не державний банк.