Приват вважає своїх клієнтів за дурнів?

Tcemchyk 21 июня 2022, 18:00
Набридло. Отримав дзвінок з питанням чи заходите ви в приват 24, чи знаєте як., у зв’язку з тим що не користуєтеся карткою? Хто вам ці скрипти та вказівки пише? будучи клієнтом з 2008 року, я що не знаю як заходити до приват 24? тобто ви мене вважаєте дурнем? ба більше, чому на будь що в приваті треба купу дозволів і справок постіно оновлювати, а про те що ви самі відбрали у мене кредитный ліміт який я напрацьовував з 2008 року (ще до війни, не обмеження) ваші менеджери не бачать і далі принижують заявами, що якби ви оформили карту універсальну., так я від неї і відмовився тому, що ви знищили мою лояльність, продовжуючи витрачати мій і свій час на відверто безглузді дзвінки впродовж років.
21 июня 2022, 18:30
Добрий вечір!
Шкодуємо, що наші комунікації, які покликані розповісти про сервіси або нагадати про їх особливості і зручні функції викликають у вас такі емоції. Що ж до кредитного ліміту, зазначимо, що згідно умов договору банк самостійно визначає розмір кредиту, який може дати клієнту для використання. При розрахунку використовується математична модель з великою кількістю змінних, кожен з яких має свою вагу і тому виділяти один фактор було б некоректно. Наявність активної картки Універсальна дає змогу накопичувати позитивну історію користування карткою і в будь-який момент спробувати подати заявку на збільшення ліміту.
Ми можемо відключити комунікації інформаційного характеру на ваш номер, якщо ви надасте його нам в приватному повідомленні.

Jokets
Jokets
22 июня 2022, 4:34
А что опросы запрещено проводить?
StarFighter27
StarFighter27
22 июня 2022, 10:42
Ну скорее всего опрос. Если карта Вам не нужна, они ее заблокируют и отдадут деньги кому нибудь другому
Tcemchyk
Tcemchyk
22 июня 2022, 11:20
Тобто? Ви відібрали кредитний ліміт який формувався 15 років, а тепер пропонуєте його ще 15 років напрацьовувати знову? Який один фактор я згадав — не відомо. Пропонує вам звертатися з пропозиціями до вашого алгоритму, якщо він у вас головний, а не клієнти. Другий раз напрацьовувати кредитний ліміт у вашому банку я не буду. До побачення.

Главная / Банки Украины 🏦 / Приватбанк 💰 / Отзывы о Приватбанке 📝 / Приват вважає своїх клієнтів за дурнів?