Владислав Пустовалов 21 июня 2022, 12:54
Дуже неприємна історія сталась зі мною напередодні дня народження: Після зняття готівки в банкоматі, незрозумілим для мене чином в мене пропала фізична картка. Через велику кількість справ, Я не звернув уваги на її відсутність, аж поки не побачив в приват-24 повідомлення про те, що за 2 хвилини в мене зняли з картки усі гроші, що там були.
Звернувшись у службу підтримки, мені порадили подати заяву у поліцію (що Я і зробив), а також створили заявку на відшкодування. І сьогодні мені прийшла відповідь: «На жаль, ми не можемо повернути гроші за заявкою. Не було дотримано заходів безпеки під час використання банківських продуктів».
В мене не був написаний пін-код на картці, в мене не було його на парці, в мене він був тільки в голові. Як зловмисники змогли пройти перевірку пін-кодом Я не знаю, а також не розумію що саме мені треба було зробити, щоб «дотриматись правил користування».
Дуже сподіваюсь, що поліція допоможе знайти зловмисників, а від вас Я вимагаю відшкодування згідно зі статтею 9 Федерального закону від 27.06.2011 N 161-ФЗ (ред. від 02.07.2021) «Про національну платіжну систему». Пишу це тут, а також просто зараз напишу в підтримку на вашому сайті.
21 июня 2022, 15:15
Щоб мати можливість зняти готівку з картки або здійснити оплату карткою в торговій точці необхідно знати ПІН-код картки, який відомий лише клієнту власнику картки і не зберігається в банку у відкритому незашифрованому вигляді.
Якщо ви вже звернулись до правоохоронців із заявою про шахрайство необхідно очікувати завершення розслідування.
На нашому сайті ми розмістили дієві поради, які допоможуть не стати жертвою шахраїв:

MykolaA
MykolaA
21 июня 2022, 13:15
Автор заблукав на навчаннях:
Федеральный закон «О национальной платежной системе» от 27.06.2011 N 161-ФЗ (последняя редакция)
27 июня 2011 года N 161-ФЗ
РОССИЙСКАЯ ***ЕДЕРАЦИЯ
ФЕДЕРАЛЬНЫЙ ЗАКОН
О НАЦИОНАЛЬНОЙ ПЛАТЕЖНОЙ СИСТЕМЕ
Jokets
Jokets
21 июня 2022, 13:52
Странной не ошиблись автор? Требует он что-то 🤣

Главная / Банки Украины 🏦 / Приватбанк 💰 / Отзывы о Приватбанке 📝 / В мене викрали картку, зняли з неї гроші, а банк каже, що Я не дотримався «рекомендацій безпеки»