Розчарувався в банку.

Orestt 20 июня 2022, 15:49
Вітаю всіх хто читає цей коментар. Пишу з відчаю, бо дуже сильно розчарувався в моєму колись улюбленому банку. Я інвалід 1 групи, відкрив рахунок у банку ще в 2018 році, оформив дві карти, для виплат (отримання пенсії) і «Універсальну», для особистого користування. З тих пір був приємно задоволений банком, радив його рідним і знайомим.
Але, нажаль, останні події змінили мої враження від зручності банку. У зв’язку з обмеженням моїх фізичних можливостей в мене немає великого вибору чим займатися, а сидіти без діла не хочеться. Інтернет всім дає можливості, тому я шукав, і нарешті знайшов. P2P торгівля на біржі, простіше кажучи це коли купляєш трохи дешевше і продаєш трохи дорожче. Платежі тільки по Україні і в 95% між клієнтами цього ж банку. Це не є порушенням закону, я був готовий сплачувати податок на доходи фізичних осіб, бо дуже сильно загорівся бажанням займатися цим. От тільки політика банку плювати хотіла на мої бажання:)
В ПриватБанку діє ліміт 100 переказів з карти на карту в місяць. Мені порекомендували звернутися у відділення банку, показати при потребі що все легально, нажаль нічим допомогти не змогли, або не захотіли, хоч і спробували, зв’язавшись з головним офісом.
На рахунок ФОП і карти-ключ до рахунку, це нічим не допомогло, в P2P трейдингу важлива швидкість, швидко прийняти платіж, швидко відправити. Працюючи з бізнес рахунку це неможливо, через великі затримки платежів і обробку.
Я розумію що у вас така політика, розумію що цей ліміт ви поставили згідно законодавства України, хоча там і не зобов’язують банки до таких лімітів, я вивчав це питання. Але і ви, я сподівався, зрозумієте мене. Я був готовий надати всі докази моєї діяльності, сплачувати податки, тільки була б можливість працювати і займатися тим що я можу робити.
Ніхто навіть не збирався ставитися з розумінням. Зате одному моєму знайомому зняли ліміт і він спокійно торгує, не каже подробиць як це йому вдалося, тільки що звернувся у відділення банку. Десятки продавців на біржі з тисячами угод в місяць, які торгують без лімітів, комусь цікаво як вони це роблять? Мені дуже.
Однією зі схем є прикриття нібито рахунок зв’язаний з благодійністю. Так ось, мій діагноз «Спинально м’язова атрофія» і думаю я зміг би також з легкістю прикритися що збираю благодійні гроші. Але я не хочу обманювати банк, обманювати Державу.
У мене вперше в житті з’явилась можливість чогось досягнути, але згідно з політикою банку мені цього не можна :):):) Це дуже не справедливо.

Висновок: Зручність банку 10/10. Людське розуміння 0/10.

Дякую що дочитали. Розумію що зараз у нас війна і є куди важливіші питання, але не міг не виговоритися.
Всім мирного неба.
20 июня 2022, 16:56
Дійсно, згідно з Умовами та Правилами надання банківських послуг кількість платежів з та на картку фізичної особи обмежено до 100 на місяць. Цього достатньо для переважної більшості клієнтів. В ситуаціях, коли клієнти збирають кошти на благодійність цього ліміту може бути недостатньо і за умови надання документів, які можуть підтвердити збори коштів на благодійність даний ліміт може бути знято. Для інших клієнтів, яким не вистачає цього ліміту бо вони займаються підприємницькою діяльністю ми радимо відкривати рахунок ФОП, адже згідно з чинним законодавством використовувати картку фізичної особи для ведення підприємницької діяльності заборонено. Окрім того, рахунок ФОП дає змогу проводити необхідну кількість операцій і прозоро сплачувати податки.

20 июня 2022, 16:51
«P2P торгівля на біржі, простіше кажучи це коли купляєш трохи дешевше і продаєш трохи дорожче. Платежі тільки по Україні і в 95% між клієнтами цього ж банку.»

Для такой деятельности необходимо регистрировать ФОП,
а не заниматься предпринимательской деятельностью с БПК физлица.

Кстати, пенсионеры, зрегистрированные ФОПами
и не уплачивают обязательный ежемесячный минимальный ЕСВ…

20 июня 2022, 17:34
Звичайно я розумію що потрібен ФОП і зареєстрував його, відкрив рахунок, щоби сплачувати податки. Але як вказав вище з бізнес рахунку цим займатися НЕМОЖЛИВО. Платежі потрібно робити швидко, приймати швидко, як зі звичайною карткою.
Люди які торгують зараз, з великою кількістю угод, користуються фізичними картами. Вони приймають оплату на звичайну карту ПриватБанку і відправляють з такої ж, без лімітів.
Питання, що потрібно зробити мені, щоби банк дав змогу торгувати?
20 июня 2022, 21:56
Работать через фоп и не нарушать закон
20 июня 2022, 22:07
Ну детально ж описав… З бізнес рахунку неможливо, через велику затримку, обробку платежів. Я не збирався нічого порушувати і відкрив ФОП. Тільки який сенс, якщо через цей рахунок не можна торгувати?)
21 июня 2022, 6:24
Вам сколько раз ещё нужно сказать что карты обычного физ лица нельзя, запрещено использовать я для каких либо бизнес своих там целей. Более того законом запрещено заниматься не легальным каким либо бизнесом, но вы уперлись в человечность. По человечески занимайтесь своим делом как положено и вас никто не будет трогать
20 июня 2022, 17:37
Багато знайомих так торгують, але не виводять кошти і чекають кращого часу, принцип вивід-вхід коштів — хоч вигідніше але блок майже з кожного банку іде, як можете кошти закиньте на біржу і не виводьте поки що, заробляйте на тому що вже є
20 июня 2022, 17:49
Специфіка p2p торгівлі така, що потрібно кудись приймати оплату, коли продаєш, і відправляти гроші при покупці. Тобто потрібен банк, торгувати всередині біржі так не виходить.
20 июня 2022, 21:12
Так. сам торгую. але не через приват, карту цього банку заблочити нема бажання, і вже місяць просто євро/доллар ганяю, +/- норм. але виводити не ризикую. особливо на моно
21 июня 2022, 6:25
Удачи на фиг мониторинг попасть)
21 июня 2022, 8:40
Я і не попаду, я більш поповнювати і виводити не буду, просто вже на тому що є на гаманці вже торгую