Лохотрон Приват банку -страховка життя.

Алена Гевчук 10 июня 2022, 14:44
Я зламала ногу 3.06.2022, заяву і звід лікаря та знімки ноги здала 6.06.2022, гроші получила на слідуючий день, сума виплати 2480 гр, я читаю договір та написано перелом кінцівка від 1% до 100% я получила 5 % від суми, я вже зробила операцію де мені вклали металеві скоби -пластини, це коштувало 38000гр, я купую милиці-ходунки+1000 гр., не враховуючи реабілітацію -ліки, вітаміни. Я є підприємець який 60 днів не може стати на ногу і ще 60 днів вчитись ходити, а нарахування в такій сумі 2480. Я повністю розчарувалась в страхових не тільки життя алей по страховій на машину (але то метал) а я … Всі. Раджу уважно читати страхові договори бо хоть сума внеску місячний не великий але виплати смішні, а бігати збирати ті бумаги -це смішно.Я сьооодні відмінила всі страховки в Привіті на всю родину.Всім бажаю здоров‘я та миру.
10 июня 2022, 16:20
Дозвольте звернути вашу увагу, що ПриватБанк не є страховим агентом. Зі сторони банку лише надається сервіс, за допомогою якого можна укласти угоду та зручно проводити оплату на страховку. В свою чергу, рішення про виплату компенсації приймає саме страхова компанія.

Главная / Банки Украины 🏦 / Приватбанк 💰 / Отзывы о Приватбанке 📝 / Лохотрон Приват банку -страховка життя.