Заднім числом нарахували відсотки

Phialkova 31 мая 2022, 19:39
Історія, яких вже мільйон в інтернеті.
Був у мене кредит і оплата частинами. І почалась війна.
І приват до 01.06 пообіцяв не нараховувати ніякі відсотки по кредитам на картках і заморозити списання за оплатою частинами.
Декілька разів я перепитувала менеджерів, чи все в силі. Спочатку — у лютому. Далі — у квітні, коли виїхала з окупації. Мені сказали, що все ок, нічого вносити непотрібно.

Потім, у травні з мене списують майже 1000 грн по кредиту. Я починаю писати менеджерам, вони кажуть, що вони змінили умови починаючи з квітня. На мої питання, якого біса, що робити людям, які були в окупації, де про це повідомлення — мене просто проігнорували.

Потім я шукала інфу про це. І знаєте, що я знайшла? В повідомленнях в приват 24 повідомлення за 4-е квітня, що (увага!) вони такі молодці і зменшують відсоток за користування кредитом! Ні, не те, що вони повернули відсотки назад в принципі і тепер треба платити, а що вони їх зменшили!!!

До того ж, повідомлення прийшло 4-го квітня, а нараховувати вони робили 1-го. Хм…як зручно, піздєц.

Кому війна, кому мама рідна. Буду подавати до суду.
1 июня 2022, 8:32
Доброго ранку!
ПриватБанк з 1 березня 2022 року до 1 червня 2022 року запровадив кредитні канікули для фізичних осіб за всіма кредитними картками.
Кредитні канікули — це пільгові умови договору, коли клієнти мають право не вносити обов'язковий мінімальний платіж. Кредитні канікули означають, що банк не штрафував за прострочені платежі.
Розуміючи ситуацію, щоб підтримати клієнтів, банком було прийнято рішення в доповнення до кредитних канікул протягом березня встановити відсоткову ставку за кредитом у розмірі 0,00001% на місяць (тобто без нарахувань %).
Окрім того з 1.04.2022 ми свідомо знизили відсоткову ставку за використання кредитних коштів вдвічі (до 1.7% замість звичайних 3.5% та 3.4%), що суттєво знизить фінансове навантаження. При цьому до 31.05.2022 включно кредитні канікули продовжували діяти.
З 1.06.2022 до 31.08.2022 банк пропонує тарифи зі зниженою вдвічі процентною ставкою за користування кредитним лімітом.
Для всіх клієнтів, які вноситимуть обов’язковий щомісячний платіж 5% від суми заборгованості, діятиме процентна ставка 1,7% на місяць.
Якщо клієнт не погасив мінімальний платіж, проценти будуть нараховані за стандартними ставками – 3,4% (для картки «Універсальна Голд») та 3,5% (для картки «Універсальна»).
На нашому сайті ми розмістили більше інформації про умови кредитування під час воєнного стану: https://privatbank.ua/help/credit-holidays
Щоб уточнити ваші контакти та перевірити інформацію щодо звернення в підтримку ми написали в приватному повідомленні.

MykolaA
MykolaA
31 мая 2022, 20:05
«Буду подавати до суду.» — можу порадити безкоштовного юриста.
31 мая 2022, 21:16
Я с тобой друг…нас много !!! нужно коллективно всем писать и митинг и майдан снова!!!
угрожают мне хоть вешайся …а они говорят делай .во козлы!
31 мая 2022, 21:18
Люди нужно бежать с банков …а мы депозиты и т. д. …пусть жрут свои бумажки!!! в рашке курс падает, а они поднимают наживаются и на этом козлы!
1 июня 2022, 19:05
А причем вообще рашка? Сильно нравится — чемодан, вокзал и удачи в Московии выжить
Lolik1837
Lolik1837
31 мая 2022, 21:23
«Буду подавати до суду.»

Смело подавайте в суд. Вам проценты уже насчитали, а тут еще суд добавит расходы за судебные издержки. Потому, что дело проиграете.

Прежде чем кричать про суд , сперва прочитайте постановление НБУ о «кредитных каникулах» . Там ясно сказано, что банк ИМЕЕТ ПРАВО взымать проценты . НЕ взымается ТОЛЬКО пеня и штрвфы. А проценты можно. Скажите «спасибо» Привату, что он один из немногих банков , которые этот процент понизили
31 мая 2022, 22:46
И что же в суде рассказывать будете? На основании чего в суд подавать, чем аргументировать? Скажите спасибо что в марте % вообще не было, а дальше по сниженной ставке. Вообщем удачи проиграть дело)
mlp711141
mlp711141
2 июня 2022, 22:54
Искренне вам сочувствую… Не стоило вам связываться с ПриматБанком…

Главная / Банки Украины 🏦 / Приватбанк 💰 / Отзывы о Приватбанке 📝 / Заднім числом нарахували відсотки