Заблоковано вхід до приват-24

14844077 31 мая 2022, 11:08
Знаходжусь за кордоном. Користуюсь картою привата та приват-24. І все було б добре, але вчора при спробі зайти в приват-24 програма видала, що потрібно підтвердити номер телефону в банкоматі, терміналі або ж відділенні. Тут, за кордоном їх немає. Після тривалого очікування все ж змогла зв«язатись з оператором, якому повідомила всі необхідні дані про себе, і все наче було добре, але почався квест від приватбанку. Потрібно було ще сфотографуватися на камеру, тримаючи однією рукою біля себе свій паспорт. Таких фотографій було зроблено більше тридцяти, але жодна з них банку не підійшла. Змарновано дві години часу на переписку з оператором та спроби зробити фото. Всі свої дані банку надала. Доступу до своїх грошей не маю. Просто банку так захотілось. Ще до обіду приват-24 працював, а після обіду виявилось, що мій номер телефону раптом перестав бути «фінансовим», і треба його змінити або підтвердити. Дуже вчасно і корисно для людей, які знаходяться за кордоном, дуже вчасно, коли йде війна. Хочу ще додати, що останнє фото, з паспортом у руці, я робила у відділенні банку у вересні 2021 року, ще не минуло й року. Таке відчуття, що банку просто потрібно відрізати мене від доступу до моїх грошей. Я є клієнтом банку з 2008 року, але після повернення в Україну припиню всілякі відносини з ним. Оператору я пояснила, що знаходжусь за кордоном, через приват-24 оплачує рахунки, зокрема, вчора хотіла (і дякуючи банку, не змогла) оплатити навчання дитині. Висновки про банк я зробила. Думаю, мій відгук буде корисний тим, хто теж за кордоном, і одного разу теж просто не отримає доступу до своїх грошей завдяки привату.
31 мая 2022, 12:59
Банк не має цілі навмисно перешкоджати вам користуватись своїми коштами. Ми піклуємось про їх безпеку і робимо все, щоб захистити їх від шахраїв. Саме тому для встановлення номеру фінансовим необхідна фотоідентифікація. Це дає змогу нам дистанційно впевнитись в тому, що саме власник картки намагається провести операцію та отримати доступ до рахунків. На жаль, дійсно, зроблені вами фото не відповідають необхідним критеріям. На прикладі фото наданого вами в чат, зазначимо, що воно має бути чітке, текст читабельним, при фотографуванні з паспортом, мають бути видні всі поля і написи на розвороті документу, вони не мають бути закриті рукою/пальцями. Наші колеги в онлайн підтримці успішно проводять процедуру фотоідентифікації з різними клієнтами багато разів на день, що можна зробити і у вашому випадку. Ви можете повторно звернутись в підтримку і пройти процедуру надавши фото, яке відповідає вимогам.

31 мая 2022, 11:52
Лучше потерять временно доступ к своим деньгам, но потом вернуть, чем потерять сами деньги и не вернуть…но у нас почему-то об этом не думают.
31 мая 2022, 13:47
Дякую за відповідь. Ніяких більше фото я не надаватиму. Якщо не підійшли вчора більш ніж з 30 фото, то думаю, і сьогодні, і завтра вас нічого не влаштує. Моя співпраця з вашим банком закінчилась вчора, після 14 років співпраці. Щодо вашої турботи про «безпеку» моїх грошей, ще раз хочу запитати, що таке трапилось вчора протягом дня, що номер телефону, який станом на ранок 30.05.2022 був моїм фінансовим номером, вдень, 30.05.2022 р., перестав задовільняти вимоги банку.
Lanka10
Lanka10
31 мая 2022, 14:14
Аналогичная история. Нахожусь заграницей, пыталась выяснить точную сумму кредитной задолженности (Мариуполь без связи с 02.03.2022, неизвестно какие суммы начислены за два месяца)!!! Абсолютно ненормальная ситуация — банк препятствует выполнению моих обязательств!!!
31 мая 2022, 15:31
Чем банк вам препятствует? Определитесь вы за границей или вы в Мариуполе для начала)
7 июня 2022, 11:17
Ситуація зовсім не вирішена!
7 июня 2022, 11:18
І бачу по інших відгуках, ситуація така у багатьх клієнтів ціього банку