Невідомо де кошти

alexrt 30 мая 2022, 6:29
Відкрив ячейку в цьому банку близько 10 років назад. 2 роки назад відділення переїхало, коли я був за кордоном. Ячейку вскрили, вміст описали, співробітник банку написала скільки грошей там було та сказала все зафіксовано в програмі і що кошти знаходяться в касі перерахунку. Зараз через чат запитую чи можна ці кошти заьрати. Мені кажуть що в них немає інформації про вміст ячейки.
30 мая 2022, 11:39
Вітаємо.
Ви можете забрати цінності у відділенні у назначений час, або видати нотаріальне доручення на отримання вилучених цінностей.

СЕРГЕЙ харьков
СЕРГЕЙ харьков
30 мая 2022, 9:51
Украли деньги у человека!!! нужно как в арабских странах украл и руку долой!!!
Jokets
Jokets
30 мая 2022, 20:09
И кто украл? Аляушный
30 мая 2022, 10:04
Почти 2 года назад просил сотрудника, которая обслуживает меня как клиента, чтобы перевод сделали на счет. Молчит. Сейчас написал, говорит, что я такого не писал. Хотя вся переписка у меня есть. Врут.
30 мая 2022, 12:15
Говорят приходите к нам в отделение. Знают что я заграницей. Прошу переведите деньги на счет — не хотят.
MykolaA
MykolaA
30 мая 2022, 13:03
«Ячейку вскрили, вміст описали, «- == Ви можете забрати цінності у відділенні у назначений час, або видати нотаріальне доручення на отримання вилучених цінностей. -
а що не зрозуміло? Отримай сам, або довірена особа за дорученням.
Потрібно, щоб жива людина власноруч підписала видатковий ордер (можлива інша назва).
На папірці має бути написано суму 100 евро отримав, підпис, дата.
Папірець має зберігатися для звітності у банку.
ЗІ: Заголовок «Невідомо де кошти» — брехня.
Істеричне волання з закордону не допоможе. Я так думаю. Хоча можете продовжувати.

31 мая 2022, 5:07
Банк робить все для того, щоб ускладнити клієнту отримання його коштів. Простими словами — вставляють палки в колеса, аби привласнити кошти. Щоб потім сказати, клієнт не забрав кошти. Жахливий сервіс. Асе напрвлено на те, щоб клієнт позбувася своїх коштів. Це єдина мета цього банку.