Нарахування відсотків

kbndby2007 16 мая 2022, 13:25
Не встигла погасити суму кредиту до 25.02.2022р., так як в Україні почалася війна. Суму кредиту погасила як тільки змогла, але банк встих нарахувати відсотки. Після неоднократного звернення в банк, відповіді не отримала. Була подана чергова скарга 06.04.22р. Згідно законодавства скарга повинна бути розглянута на протязі 30 днів. Але банк дуже «турбується» про своїх клієнтів і не вважає за потрібне повідомити про результати розгляду скарги. Але він турбується про нараховування відсотків, на те що людина не встигла погасити суму кредиту до 25.02. Тобто 24 та 25 лютого, коли почали бомбили міста України, людині потрібно було думати про те як погасити кредит, щоб банк не нарахував відсотків, а не про те як врятувати своє життя та блазьких. Тобто коли на міста падали 500 кг.бомби людині потрібно було вийти з бомбосховища і бігти платити кредит. Оце так підтримка!!! З боку банку. Після ще одного звернення до банку, надійшла відповідь…Загальні фрази і пункти договору і як нараховують відсотки. В відповіді не має жодного посилання на скаргу яку відповідає банк. Тобто я вважаю, що відповідь надана для загального ознайомлення.Також є п. 1.1.6.10.Умов і правил надання банківських послуг (надалі — Умови), що розміщуються в мережі Інтернет за адресою https://privatbank.ua/terms//. Я вмію читати пункти договору, статті Цивільного кодексу і т.д. і знаю до якого числа я повинна була погасити кредит, щоб не платити відсотків. Якщо ви берете зобов«язання нараховувати відсотки згідно договорів, то чому не були виконані зобов»зання по забезпеченню клієнтів готівкою та можливістю погасити кредити? Чому були закриті відділення та не працювали банкомати, термінали? Можливо тому, що в містах, де велися активні бойові дії, не було світла, мобільного зв«язку, по місту ходили військові-орки??? Можливо тому людина не змогла сплатити кредит? Позор банку, який наживається на горі людей, люди і так залишилися без коштів, без роботи, і просто веде отписку на листи. Позор банку, за те що скарги, а їх було декілька банк навіть не брав їх до уваги, бо скарги людей розглядаються як ВІДГУКИ (як дізналася пізніше). Вважаю, чо таким банкам не місце в нашій країні!!!
16 мая 2022, 16:35
Весь лютий ми працювали в штатному режимі, щоб ви могли користуватись карткою без перешкод. Саме тому за лютий ще відсотки були списані. А вже з 1 березня до 1 червня всіх клієнтів ми перевели на пільгові умови без необхідності вносити щомісячні платежі. Ставка на березень складала формальні 0,0001%, а вже з квітня травня діє ставка вдвічі менша від звичайної — всього 1.7%, так як часткове повернення плати за кредитні кошти зараз необхідне для підтримки та стабільності економіки і банківської системи України, яка забезпечує життєдіяльність бізнесу та країни. При цьому кредитні канікули продовжують діяти, і ви можете вносити платежі зручними частинами для вас. З 1 червня обслуговування картки повертаємо на звичайні умови.
Ваше питання було раніше розглянуто та за результатом вам телефонував наш співробітник. Додатково, на вашу пошту банком було відправлено офіційний лист з поясненнями щодо вашої ситуації.
З повагою, ПриватБанк.

Fom75
Fom75
16 мая 2022, 16:08
Співчуваю. Я теж опинилася в подібній ситуації. На таких диванних експертів не звертайте увагу.Замість підтримати людей , вміє тільки ображати. Такі ,як він перший зрадник. Все вернеться бумерангом.І він своє отримає.Дай Боже!!!
16 мая 2022, 17:13
Дякую, Ваша ситуація гірша ніж моя…Сподіваюсь, що Вам вдасться вирішити проблему. Треба добиватися всіма способами, бо якщо сам за себе не потурбуєшся, банк не згадає…
17 мая 2022, 9:29
Приватбанк, По перше, мені не телефонував представник банку, до поки я сама не затефонувала в банк і не запитала, чому не має відповіді на скарги. З подання скарги пройшло 46днів, а скарга повинна розглядатися до 30днів. Співробітник Ваш телефонував після того, як оцінку за обслуговування я поставила 1. По друге, скарг було декілька, а так звана відповідь одна??? По третє, Ви і влютому працювали місяць, і в березні, квітні працювали місяць, але за лютий відсотки списали, що в квітні завадило написати відповідь на скаргу? Чи Ви працюєте тільки в свою сторону? А на скаргу, то не обов«язково відповідати, може клієнт забуде, простить? І як ви працювали в березні в м. Чернігові? Там світла не було місяць, то Ви не виконували свої зобов»язання, в цей перїод, перед своїми клієнтами? То не треба тут водити когось за ніс і робити виновними тільки клієнтів, бо Ви гарно відписуєтесь ссилаючить на ті статтї договору, які вигідні Вам. При цьому в договорі є інші положення «п. 1.1.6.10.Умов і правил надання банківських послуг (надалі - Умови)», але Ви їх ні де не згадуєте??? Прошу зауважити, що пару років назад, я також зверталась з проблемою списання коштів з картки, за операцію, якої не було, в зв"язку з несправністю банкомату. Відповіді так і не було, ні письмової ні телефонної. Тому я не раджу Банк для обслуговування зовсім!!! Я обслуговуюсь, ще в декількох банках, то там збільшим розумінням відносяться до своїх клієнтів та цінують цінують своїх клієнтів.
17 мая 2022, 18:16
Очень смешное вранье автора.

Автор- скажите, а зачем вам надо было тянуть с отдачей кредита до последнего дня?
Автор- скажите, а вы с какого города, что у вас 25 февраля ну не работало абсолютно ничего — ни банки, ни телефоны, ни электричество?..
Автор — а просто взять и перевести средства с любой карты на карту Привата и при этом не нужны ни банкоматы, ни терминалы, ни банки, ни с дома, ни с убежища выходить не надо — это не судьба? Причем времени на то, что бы перевести средства с одной карты на карту Привата и погасить долг надо секунд 10.

Автор, вы уже совсем недавно давали подобный же отзыв ( правда под другим ником) и вас засмеяли, зачем опять позоритесь?
18 мая 2022, 15:31
А я бачу бути диванним проплаченим банківським захисником бути легко? Чому я дотягнула до 25 числа, це зовсім не ваша справа. Ви мабуть 24 лютого сиділи в безпечному місці та писали відписки від імені банків? І вам дуже пощастило чути, щось про війну з новин. А для таких як ви, може совість проснеться, то я вам розповім, що 24 числа мою рідну людину виписали з лікарні, перед самою операцією на серці. Так ось мені потрібно було найти безпечне місце, куди відвезти хворого, забезпечити її ліками, теплими речами та їжею. А всюди черги кілометрові, але ж з відки вам знати… І ще для розумників, таких як ви, «Автор — а просто взять и перевести средства с любой карты на карту Привата и при этом не нужны ни банкоматы, ни терминалы, ни банки, ни с дома, ни с убежища выходить не надо — это не судьба?» для цього потрібен інтернет, а його в підвалі не було, як і нормального зв"язку.
І для вашого розуміння і проявлення здібностей «Автор, вы уже совсем недавно давали подобный же отзыв (правда под другим ником) и вас засмеяли, зачем опять позоритесь?» ТО ви помилилися. То ж перш ніж звинувачувати когось в обмані, перевіряйте краще інформацію і не позортесь своєю не компетентністю. Бо сміяться будуть з вас.
18 мая 2022, 17:48
«І для вашого розуміння і проявлення здібностей „Автор, вы уже совсем недавно давали подобный же отзыв (правда под другим ником) и вас засмеяли, зачем опять позоритесь?“ ТО ви помилилися.»

Обратите внимание на этот отзыв, который был дан 1мая

В нем один к одному такой же же текст с жалобой на то, что видите ли «бежал под бомбежками 25 февраля к банку оплатить кредит, но не успел оплатить долг и банк негодяй насчитал проценты «
Неужели вы думаете, что если вы тогда писали под другим ником (tonisukr) то никто не поймет, что это один и тот же человек .? И вас тогда (1 мая) тоже засмеяли, что вы элементарно не могли заплатить свой долг путем перевода денег с карты на карту.

Хоть бы не позорились. Сами не заплатили, а банк виноват

П.С. И Я БОЛЬШЕ ЧЕМ УВЕРЕН, что этот ваш отзыв так же само «не будет засчитан «Минфином, так же как и ваш первый пост от 1 мая, потому, что вы не подтвердите свои реальные данные «Минфину» — это будет очередным подтверждением «заказанности» и «брехливости» обеих постов и моей правоты
19 мая 2022, 11:54
Боже яке дурне. Досить писати тупі коменти від імені захисників банку, за копійки. Про тебе спец також не має ні якої інформації. Може поділишся своїми даними, може тобі потрібно країну захищати, а не сидіти з телефоном в руках і корчити себе професіоналом банківського діла? І ти простий блогер, а не прокурор, щоб тобі виводити людей на чисту воду. Розкажи, хто ти і вчому твій особистий інтерес, писати людям відгуки. І може ви одна і та ж людина під різним ніком Lolik1837 та Jokets Ще раз для «ОСОБО ОДАРЕННЫХ» це не мій відгук і не мій нік. В тебе досі в голові не вкладається, що не може бути мобільного зв"язку, інтернету? То вже не задовбуй людей, доказуюючи свою думку.
19 мая 2022, 15:41
Цеж надо, сидить і розповідає, про те, хто кого засміє.То почитайте свої нюні на різні банки, та подивіться скільки вас там засміяли. А у самого, то Приват кредитний ліміт закрив, то моно перестав кеш нараховувати, то в Пумб шаблони не такі, то музика не така. Людина вічно не довольна.
Jokets
Jokets
19 мая 2022, 22:23
Автор, а по существу можно? На что вы жалуетесь? На законные действия банка? Логика не плохая)
Lanka10
Lanka10
28 мая 2022, 14:55
Ситуация аналогичная. Пытаюсь уточнить сумму задолженности для полного погашения. Кроме невнятных отписок не ничего!!!