ПріватБанк кідає біженців з Україні !!!

Katty777555 14 мая 2022, 12:55
Тікали з сімєю з Чернігова в жахліву війну у іншу країну, усі кошти були на карті ПриватБанку, за кородоном де нам домоголи з у сім отримали нову сім карту з новим номером телефону, старий номер десь загубився.Я звернулась до онлайн чату (так як знахлджусь за кордоном) до консультанта щоб змініті старий номер на новий і коростуватися додатком і коштами. Заповнила якусь форму на зміну номеру, але консультан написав, що я десь помилилася при заповнюванні і мені потрібно підійти до відделення банку у Київі. Я декілька разів написала що Я ЗА КОРОДОНОМ і не маю можливості прийти і не знаєм коли ми повернемся, що то є наші останні кошті нашої родини на карті! Я написала консультанту усю інформацію що була у моєму паспорті зробила фото з паспортом у руках! Але мені прйшло повідомлення, що Форма -застаріла вже, прошу прійти до відділення у Київі. Моя карта на разі заблокована, додаток не працює — моя родина без коштив у іншій країні! Це жахіття своі ж банки -нищять Украінців! Що я поганого кому зробила -що у війну не можу користуватися заробленими коштами ?! Коли інші країни допомогають Українським біженцям, грошима, продкутами — ці гади, блокують те що є у Украінців без ніякої причини — тому що людина хотіла змінити свій номер!
14 мая 2022, 14:06
Вітаємо.
Якщо при верифікації ви вказуєте не ті дані, які засвідчували в банку — дистанційно, на жаль, немає змоги вирішити ваше питання, адже ми не можемо вас ідентифікувати як клієнта та це наражає на ризик втратити свої кошти. Тому просимо віднестись з розумінням до такої перевірки. Додатково написали вам в приватні повідомлення, щоб уточнити ваші контакти, та детальніше перевірити інформацію.

14 мая 2022, 13:26
«не можу користуватися заробленими коштами ?» — за кордоном картою можна користуватися в будь-якому маркеті, або зняти готівку в будь-якому банкоматі.
14 мая 2022, 13:41
«старий номер десь загубився»

То есть сами же потеряли сим карту с финансовым номером , а теперь ставите банку «единицу» в отзывах , как будто это банк в этом виноват .

))))))
14 мая 2022, 13:44
Иной раз очень забавно наблюдать за людьми, которые сами же совершают какое то разгильдяйство или ошибки, но потом пытаются всеми способами доказать, что это вина кого угодно (банка, государства, правительства), но только не их личная вина.

Вот и это наглядный пример из подобных случаев
14 мая 2022, 13:47
Оті -усі боти що пішуть від імені ПриватБанку -це вже усім зрозуміло! Навчіться пісати мовою країни де ви живете і де працює банк , як що ви в ній живете .а бо Їдіть за русським кораблем.
14 мая 2022, 13:54
Давайте вы не будете хамить и элементарно вспомните, что в Украине полно регионов и областей где процентов 90 (если не более) разговаривают на русском . Вы эти регионы тоже «за русским кораблем» посылать будете?
14 мая 2022, 14:24
Я теж розмовляла по Русські- покі моє місто Чернігів не знищіли на 80% як і багато інших — «рускомовні «- потім я взяла словничок та і повчила свою мову поки війна їде- і ти так можеш як що хочешь ! А не хочешь -чому жаліешься тоді ! Це краще — повчити рідну мову ніж займатися тут несемітніцямі
14 мая 2022, 13:54
Искренне вам сочувствую. Не стоило вам доверять приматам ваших денежек. Надо держать деньги «в разных корзинах». И финансовую сим-карту вам следовало держать в выделенном кнопочном бомжофоне, как я это делаю. Кнопочный фичефон (с местным номером) для разговоров и раздачи интернета по вайфай, а кнопочный бомжофон — для приёма смс и звонков от банка. Если используете СРАМфон для установки банковских приложений, не держите на нём личной информации — отдельный СРАМфон для личных приложений (без банков — общение), а отдельный — для банковских приложений, без сим-карты, получающий интернет по вайфаю от основного или от кнопочного фичефона. Вас реально кинули на деньги. Боюсь, что и консульство вам не сможет помочь…
14 мая 2022, 14:47
Нажаль так воно і є .Відправіла заяву до Нац.банку подивимось зроблять вони хоть що небуть.
14 мая 2022, 16:09
Згоден з вами. Співчуваю вашому лиху… Вибачте, що друкую частіше російською мовою ніж українською.
14 мая 2022, 14:33
Нажаль ПриватБанк будете втрачаєте клієнтів таким відношенням! Як ви можете блокувати гроші кліенту який занаходітся за кородном і повідомив що не може фізично буди у відділенні? Як що я зробила помилку (або не зробила я навіть не знаю) коли заповнювала форму , я не маю права заповнити ії повторно чі ще якось довести що то є я і хочу змінити свій номер ? треба біженцю відразу блокувати карту, чи то у консультаната у чат боті був поганий настрій ?
14 мая 2022, 14:49
У банка есть четкий алгоритм как он должен действовать в случае утери клиентом сим карты финансового номера. И банк просто ОБЯЗАН заблокировать такую карту, потому, что этой сим картой могут воспользоваться мошенники и элементарно полностью «обнулить» вашу карту. И таких случаем было предостаточно, когда мошенники снимали деньги с карт, получив доступ к финансовому номеру.
Тут только СПАСИБО банку можно говорить — в данном случае он пресекает возможное мошенничество. Так, что требование личного присутствия в таком сомнительном случае — вполне законно от банка
14 мая 2022, 16:23
Тому у банка і рейтинг 2.3 а скоро буде взагалі 1 ! Тому що мерзотне ставлення до клієнтів які довірили кошти , а зараз кошти у війну -то майже як довірити життя ! Що ж хорошого в банку якому всі ставлять кол (1) за сервіс, клієнти знімають гроші і ніколи не повераються до цього банку ! Бьльше 16000 людей відмітили рейтинг обслугвування і воно складає 2.3 !Такий банк має щось робити із своїм алгоритмом дії він не працює для кліентів зовсім! Маю рахунки у Европейських банках і кртки, це є небо і земля по відношенню до клієнтів, я дуже шкодую що такий банк є в Нашій країні !
14 мая 2022, 17:12
Я зама звернулась змінити номер , на новий . відправила документи і фото з паспортом, а ле щось там не так у формі , а може і все так , я не зрозуміла мені нічого не сказали .якому тут мошенічиству ви запобігаєте , що за маразм . Це мені де що нагадує, ми будемо нападати бо на нас готовися напад . знайомий Вам маразм -або алгоритм !
14 мая 2022, 18:46
Вы не догоняете просто, из-за вашей халатности — ваш счет в банке был скомпрометирован (вы сами это подтвердили что сим-карта была утеряна — считай ею завладело 3ие лицо).

Тем более при верификации (по словам офпреда), вы указали не те данные которые были при оформлении карты в банке.

Тут даже вопрос не о смене финансового номера.

Вы два раза налажали!

Потеряли сим-карту + не прошли верификаци = вас просто в мошенники записали!

У банка есть на этот случай четкий алгоритм — тут только при личном присутствии вам его разблокируют и позволят сменить финансовый номер.
14 мая 2022, 20:51
Тоисть банк должен не смотря на то что вы не верно указали свои данные все равно провести изменения вам? А как же безопасность не?
14 мая 2022, 21:06
Банк навіть не надав можливості вказати вірно чи заповнити форму щє раз !одна відповіть пріходьте у відділені і блок карти — коли ти за кородоном ! А що якось ще не можна вирішати вопрос підтверщення особістості) чі їхати під бобмбами у відділення ?? то то набезопасніть Українців банку начхати зрозуміло Вас — БОТИ
15 мая 2022, 15:42
В смысле заполнить форму ещё раз? Это же шоу полечудес где надо слова отгадывать правильные, у вас есть данные которые вы оставляли в банке если вы их не помните или не обновили ранее в случае изменений то это опять же ваш получается косяк из-за которого неудобства получились
14 мая 2022, 18:52
Так що я маю жити з одніжю сімкартою і номером усе життя чі що !!!Мені здається ви зрозуму зішли аби що писати щоб когось травити від імені банку! Це не алгоритм- це маразм! І учіть мову граматії неосвічені
14 мая 2022, 18:55
Нет вас счет был скомпрометирован из-за потери симкарты! + Вы не прошли верификацию!
Алгоритм у банка прост в этом случае — мошенник пытается получить доступ к счету.
Счет разблокируют только при личном присутствии.
14 мая 2022, 19:11
Katty7775556 ^
Маю рахунки у Европейських банках і кртки, це є небо і земля по відношенню до клієнтів, я дуже шкодую що такий банк є в Нашій країні !-
припиніть лемент і не смішіть мої капці!
Дайте назву 2 (двох)з цих Европейських банків, які надають банківські послуги на рівніПриватБанку.
PS. Дивно, шо авторка забула додати у відгуку історію про хвору дитину, немічну стару матір-пенсіонерку-інваліда, що потерпають через нечуйність та безсердечність банку.

14 мая 2022, 19:33
Майже всі банки світу мають у тисячі разів кращє сервіс та обслуговування чім недобанк Приватбанк глянте лише на рейтинг цього закладу ! Скоро буду кол ! Всі жаліються усі ставлять 1 (жахливо) 16000 тисяч людей тльки тут хто наважився висловити думку! Я скільки таких людей яким ви нашкодили або образили чи обдурили, з Вам завжди у всіх виникають проблеми і незадоволення , бо ваші Алгоритмі-то маразм! Банк з таким відношенням до клієнтів та дуже максімально низьким рейтингом не мають права існувати у нашій у майбутньому квітучій і сильний країні!!!
14 мая 2022, 19:37
Я щє дуже сподіваюсь що банк який несподіванно вирішів заблокувати мою карту коли я за кордоном — не викорастає мої кошти з рахунку (разом з усіма цими ботами на кучу) ! Довіри до Вас 0.
14 мая 2022, 19:47
Так обратите внимание- сама же «потерпевшая» в топе отзыва пишет, что «то є наші останні кошті нашої родини на картi» . То есть типа такого, что деньги на карте «Привата» — это все что есть.
А потом через пару отзывов сама же «потерпевшая» от банка пишет, что «Маю рахунки у Европейських банках і кртки, це є небо і земля по відношенню до клієнтів, я дуже шкодую що такий банк є в Нашій країні «
Так когда же топик стартер врала — когда говорила, что на карте Привата «последние деньги всей семьи» или тогда, когда чуть позже заявила, что у нее «есть счета в европейских банках» ?

Сейчас вообще складывается впечатление, что у этой Катерины вранье на вранье и враньём погоняет. Сама же себе противоречит .
Скорее всего её отзыв просто проплачен банками конкурентами. Уж очень много нестыковок
15 мая 2022, 12:38
Останні гроші в бо ні то не міняє , те що Портват Банк заблокував карту клієнта без ніякоі нато причини , не розібравшись ні з чим . Тим самим загубив ще одно клієнта як вже й перейшов до іншого гарного банку Українсько-Европесткого банку ! І ніколи. Не повернеться ! Сподіваюсь банку віддасть мені гроші яки заблокував і не вкраде . Бо довіри до Вас -нуль . Також я рекомендую всім знімати гроші з рахунку завчасно ! Бо ПриватБакн Массово блокує рахунки і картки Укрінцям , їм все одно де ти візьмеш гроші у віну вони блокують і все . Сподіваюсь замість цього банку відкриють у моїй державі декілька гарних і безпечних банків Европейского рівня
15 мая 2022, 14:41
Галимая брехня!
Факт 1 — Сим-карта владельца была утеряна!
Факт 2 — «Владелец» карты не прошел валидацию — большая вероятность — что мошенник пытается получить доступ к счету!

Оба факта зафиксированы банком!!!

«Владелец» счета всех оскорбляет — игнорируя факты выше… Тут попытки бодаться усугубляют ситуацию!!!
15 мая 2022, 15:45
Ну знаете это из разряда все *** , а я д’артаньян. Проще винить всех и вся вокруг за свои же ошибки
15 мая 2022, 14:45
Факт 1 — Сим-карта владельца была утеряна!

Оба факта зафиксированы банком!!!

Irarediko666
Irarediko666
16 мая 2022, 11:02
Звірніть увагу майже все оцінки які ставлять собі найманці банку строго +9 , тоб то всього Приват найняв дев’ять людей щоб хейтили клієнтів які залишили поганий відгук .
16 мая 2022, 14:32
Как вы всех рассекретили?)

Главная / Банки Украины 🏦 / Приватбанк 💰 / Отзывы о Приватбанке 📝 / ПріватБанк кідає біженців з Україні !!!