Грабунок картки пенсіонера

NadiiaM 13 мая 2022, 13:20
Ночью поэтапно сняли деньги с карты пенсионной на какой-то
Predavtoryzatsiia: STEAM PURCHASE
Kurs 32.0500 UAH/USD я нахожусь за границей ничего не могу купить я в очень плохом состоянии, это вся моя пенсия за полгода!
Обратилась в шоке в поддержку, так они заблокировали мою пустую уже карту и я не могу понизить лимит на кредитной — тоже заблокировали. Вся помощь и сказали ждать до полгода! Карточку нигде не использовала с начала войны, данные никому не передавала, она при мне.
13 мая 2022, 16:14
Блокування картки проводиться, щоб не було подальших операцій, якщо картка скомпрометована, а також при формуванні заявки на оскарження операції з ознакою шахрайства, коли клієнт не підтверджує операції.
Дані операції могли пройти тільки при володінні інформацією про номер картки, СVV коду і терміну дії. Ці дані мають бути відомі лише її власнику. Реквізити картки шахраї могли отримати не тільки з необережності, а й більш витонченими методами (наприклад, камери спостереження на касах магазину і недобросовісні охоронці, передання картки до рук при оплаті, ненадійні сайти). Спробуйте згадати, чи не було у когось доступу до вашої картки.
В подібних випадках, за зверненням клієнта в підтримку, ми можемо подати заявки на оспорювання платежів в міжнародну платіжну систему, що ми і зробили у вашому випадку.
Банк завжди гарантує збереження ваших коштів, але і ви повинні дбати про безпеку своїх грошей. Правила безпеки: https://privatbank.ua/safeness
Просимо звернути увагу, що терміни розгляду заявок встановлені не банком, а міжнародною платіжною системою. Ми виступаємо в ролі заявника і завжди докладаємо максимум зусиль для того, щоб вони були розглянуті на користь клієнта.
Подати заявку на зменшення кредитного ліміту ви можете за кілька кліків в Приват24.
З повагою, ПриватБанк.

NDeliieva
NDeliieva
13 мая 2022, 16:44
Доброго дня! В мене подібна ситуація. За кілька годин з картки 8 травня 2022 року зняли майже 63 тисячі гривень (з них майже 50 тисяч гривень — кредитні кошти), жодного запиту від банку у Приват24 стосовно надання дозволу на списання ((
І ПриватБанк також каже, що дані картки відомі лише мені.
Більш того, мені зараз повідомили, що будуть нараховатися відсотки за користування кредитом.
Виникаєт питання: чи дійсно у ПриватБанку все так добре з системою захисту коштів?
Чи може ПриватБанк допускає виток інформації?
Про яку гарантію збереження коштів іде мова?
Чому так багато подібних випадків?
15 мая 2022, 19:06
Хто як не я Вас можу зрозуміти?! А у Вас на який рахунок пішли крадіжні перекази?
GrugoriyHoland
GrugoriyHoland
14 мая 2022, 17:24
Сейчас, вам продажные приватовские «наймити» все расскажут! Не переживайте, будете еще «извиняться» перед банком.
Ау… «наймити» пора за работу, появляются плохие отзывы о «Привате», давайте ка раскажите …как надо жить!!!
14 мая 2022, 20:57
Вы хоть раз делали покупку в Стим? Знаете как там проходит оплата или нет? По пробуйте оплатить и посмотрите какой там порядок действий, так что пусть спросят детей, внучат если такие есть касаемо того что же они решили купить
15 мая 2022, 19:12
Ви чуєте чи ні: серед ночі поетапно 5 операцій одна одній в дві хвилини! Перша і остання по долару,тобто перевірка залишку,а потім закриття процедури. І так ми подивилися на той стім сайт,знаєте що є серед пунктів: «з вас знято гроші за операції,яких ви не проводили» — тобто норма! Всі діти і онука мої при здоровому глузді!
15 мая 2022, 21:07
Я не у вас спрашивал как автора поста, а умного комментатора) Здравия смысл не мешает что-то купить в интернете, что в этом такого хм. Не могут покупки сами просто так проходить)