Спасибо, Приват!

Dexaltat 12 мая 2022, 23:22
Можно долго обсуждать Приват, ругать его или жаловаться на что-то. Но я хочу просто поблагодарить лидера за надёжную «спину» для многих украинцев. Вы, и остальные сознательные банки действительно держите финансовую оборону нашей страны. Спасибо за то, что пока разрешаете скидывать кредитные средства, вы выручаете многих людей. Я верю, что многие при первой возможности вернут долг. Не важно, защитают отзыв или нет, но от меня и от моей семьи вам огромное спасибо за поддержку. Так держать!
13 мая 2022, 9:56
Вітаємо!
Робимо все і навіть більше, щоб наші клієнти отримували тільки найкращий сервіс :)
Беремо і робимо!

Владислав Крупка
Владислав Крупка
13 мая 2022, 5:43
…спасибо за то, что тысячам блокируют счета оставляя людей без последней копейки…
NDeliieva
NDeliieva
13 мая 2022, 16:49
Доброго дня! В мене інша ситуація під час війни (((За кілька годин з картки 8 травня 2022 року зняли майже 63 тисячі гривень (з них майже 50 тисяч гривень — кредитні кошти), жодного запиту від банку у Приват24 стосовно надання дозволу на списання ((
І ПриватБанк каже, що дані картки відомі лише мені. Прочитала відгуки людей, не я така перша.
Більш того, мені зараз повідомили, що будуть нараховатися відсотки за користування кредитом.
Виникаєт питання: чи дійсно у ПриватБанку все так добре з системою захисту коштів?
Чи може ПриватБанк допускає виток інформації?
Про яку гарантію збереження коштів іде мова?
Чому так багато подібних випадків?