Про операції з цінними паперами у Приватбанк.

Valery Stepanov 12 мая 2022, 16:23
Спойлер: Не рекомендую!

Достатньо давно чекав такої можливості від українських банків, і от дочекався.
Але як виявилось у Приватбанку не дивлячись на цілий штат QA (впевнений що він є, хоча вакансії висять туди постійно з вкрай шаленими вимогами) вочевидь нема жодної людини здатної нормально протестувати функціонал та виставити розробникам ТЗ на доробку — бо статуси по яким мені «відмовляли» у проведенні операції — жодним чином не доносились до мене як до користувача. Так само як і сам факт відмови співробітником, а не якоїсь іншої помилки — бо вся введена інформація просто зникала звідусіль, і це не дивлячись на те, що я засвідчував відносини з банком (договір на відкриття рахунку в ЦП, договір на купівлю ЦП, договір на зберігання ЦП і т.д…) — підписані ЕЦП документи також просто зникали/зникають, як і всі драфти тих заяв що створювались у процесі.
Але якось «лиха прикупивши» я все ж таки зміг завершити цю операції перший раз 11 січня відносно звичайних ОВДП, а вже 24 березня відносно військових облігацій.
Тобто навіть за 2 місяці нічого в тім процесі не змінилося. Крім того, хочу підкреслити що я декілька раз звертався на гарячу лінію, там створювали заявку стосовно мого звернення, запевняли що з усім розберуться зателефонують мені і допоможуть вирішити всі питання, — жодного разу не зателефонували.
Але це все приказка.
Як з’ясувалося після дзвінка мені від банку (НЕ СТОСОВНО МОЇХ ЗВЕРНЕНЬ, А ПО ЇХ ІНІЦИАТИВІ!) — так вже сталося що отой таємничий співробітник, котрий після створення на сайті потім повністю руками обробляє заявки на купівлю ЦП, той самий що більшість з них мовчки відхиляв, а зокрема 2 провів (11 січня і 24 березня); — провів їх з виплатою доходу на різні картки (бо спроб в мене було багато — і я напевно вибирав в одних випадках одну картку (для виплат), а в інших — іншу (універсальну), бо мені байдуже на яку картку, але я ж шукав де ж там помилка…
А по правилам банку начебто, такого бути не може, бо весь дохід від ЦП будь якого виду/типу на їхню думку зобов’язаний виплачуватись на одну картку.

І ось тут саме цікаве УВАГА!
По словам банку МЕНІ ПОТРІБНО ПІДПИСАТИ ЯКУСЬ ДОДАТКОВУ УГОДУ, З ТИМ ЩОБ ПЕРЕВЕСТИ ТАКИ ВСІ ВИПЛАТИ НА ОДНУ КАРТКУ! — І ЦЕ БУДЕ МЕНІ КОШТУВАТИ ГРОШЕЙ! (ЯКИХ САМЕ — НЕ УТОЧНЮВАВ)

А ІНАКШЕ — ВОНИ НЕ БУДУТЬ ВИПЛАЧУВАТИ МЕНІ ДОХОД ПО ОБЛІГАЦІЯМ!

ЗАНАВІС…
12 мая 2022, 17:59
Фахівці перевірять інформацію по ситуації та зв'яжуться за результатом.

13 мая 2022, 12:14
Сьогодні (наступного дня після публікації відгуку) о 12:00 зі мною зв`язалися співробітникі відділу по роботі з клінтами, для точнення ньюансів та дрібниць…
Дуже чемно і корректно.
Пообіцяли протягом доби щось конкретне та результативне доповісти.
Чекаємо…
16 мая 2022, 15:51
Ну ось вони розібрались і підтвердили все що я написав вище. Бо на їх думку це нормально і так і має бути
Офіційна відповідь:
====================
Валерію, вітаємо!

Дані по Вашій заявці № 15661186 від 12.05.2022:
Шановний клієнт!
За Вашим зверненням надаємо заяву. Додатково просимо звернутись у банк для підписання договору про зміну рахунку для отримання виплати по оформленим договорам.

Без підписання документу виплата не буде проведена .

Тарифи та умови зміни рахунку узгоджено на https://privatbank.ua/ru/ovdp.
Перелік у : https://static.privatbank.ua/files/ovdp_fiz.pdf Пункт :
2. Внесення змін до анкети рахунку в цінних паперах/анкети керуючого рахунком/анкети розпорядника рахунку 50,00 За одну операцію Згідно розділу 4 Договору про відкриття рахунку у цінних паперах
З повагою, команда ПриватБанку!
==========================

Главная / Банки Украины 🏦 / Приватбанк 💰 / Отзывы о Приватбанке 📝 / Про операції з цінними паперами у Приватбанк.