оплата частинами. Приватбанк співпрацює з шахраями. Кинули на 8000грн

48590948 12 мая 2022, 11:41
14 лютого заказала автомобільні шини. Оплата частинами 8000грн. 4 платежи. Постачальник виявився шахраем. Поки що розповідаю шахрайськи дії до війни. На усі мої скарги по телефону в приваті мені сказали що постачальник відправив мені оті шини. Я кажу запросить квитанцію що він мені іх відправив, нехай підтвердить що я отримала. На що мені відповіли що на цього постачальника є скарги але з часом за кілька місяців він вирішує проблему чи надає товар, чи повертає гроші. Ну по-перше нащо мені зимові шини влітку? а по-друге мені цей шахрай кожен раз на мої дзвінки відповідав що він от сьогодні іх отправляє. І так 10 днів. Далі почалася війна. Приватбанк на залишену мною скаргу через місяць відповів що не несе відповідальності за поставку товара, а тільки гарантує сплату частинами. Сказали що я можу написати заяву в поліцію, і вони всім до червня зробли кредитні канікули. Далі війна, поліції не до шахраїв звісно. Якщо б я знала що приват працює з шахраями і не гарантує доставку товара я б купила цей товар накладним платежом. Шин немає, роботи немає, ще повинна віддати по шахрайський схемі приватбанку купу грошей. НІКОЛИ НЕ РОБИТЬ ОПЛАТУ ЧАСТИНАМИ ЧЕРЕЗ ПРИВАТ У НЕВІДОМИХ ПОСТАЧАЛЬНИКІВ. Банк відповідальності не несе.
12 мая 2022, 11:54
ПриватБанк не співпрацює з шахраями та робить все, щоб захистити кошти клієнтів від шахраїв. Ми звернулись в приватному повідомленні, щоб уточнити ваші контакти та перевірити інформацію за ситуацією.

12 мая 2022, 12:07
Контакти в заявці написала. Які ще контакти Вам треба? Телефон на який зареєстровано приват 24 я вказала. Перевіряйте. Продублювала в особистому повідомленні.
Jokets
Jokets
12 мая 2022, 15:48
Причем приват к тому что вы  *** ? Вы покупали у привата что ли? Нет. Все свои вопросы и притензии в полиции илогайте
1 июня 2022, 21:43
Да через приват. через его рассрочку.

Главная / Банки Украины 🏦 / Приватбанк 💰 / Отзывы о Приватбанке 📝 / оплата частинами. Приватбанк співпрацює з шахраями. Кинули на 8000грн