Не повертає гроші майже місяць

Сергій Ковтун 10 мая 2022, 14:11
Найгірше обслуговування яке зі мною сталося, це приватбанк.

Вже писав відгук, але як показує практика, це хоч якийсь спосіб звернути на себе увагу. Банк розірвав зі мною відносини і заблокував рахунки і повідомив що я можу забрати кошти, звернувшись в відділення.

Я написав заяву вже 4 РАЗИ! Я потратив купу часу щоб забрати кошти які, налезать мені і банк замість того щоб допомогти бортуж мене до різних спеціалістів, які не знають в чому причина.

Не знає оператор, не знає час в аппці, не знає конс'єрж сервіс, не знає працівник відділення, не знає інший працівник відділення, не знає керівник відділення. Це у вас так принято, знущатись з людей? Ще й в такий час, коли заробітку майже ніякого?

Я написав 4 заяви, останній раз писав в пятницю, коли приїздив, то думав що нарешті все, але коли приїхав, то дізнався що працівники до сих пір не знають що треба робити. Я знову написав заяву, перевірив 10 разів, все чітко. А сьогодні знову дізнаюсь що не вистачає даних. Яких даних вам не вистачає??? Я писав українською, потім англійською щоб пройшов SWIFT, а вам вседно щось не так?

Я не знаю куди звертатись, мене загнали в коло, з якого я не можу вибратись
10 мая 2022, 15:12
Вітаємо!
Нам шкода, що ви відчули незручності. Ваше питання було розглянуто нашими профільними фахівцями та по результату перевірки вам телефонував наш фахівець, який озвучив рекомендації для подальшого врегулювання питання.

10 мая 2022, 15:17
Рекомендацією було звернутись ще раз в банк, що я і зробив. Банк вчетверте нічим не допоміг, ніхто не сказав що не так було з попередніми заявами, типу пиши заново і все. Конкретно що мені треба зробити щоб заява була прийнята, ніхто до сих пір мені не може підказати. У вас є якісь норми, про які ваши співробітники не знають. То як мені знати?
10 мая 2022, 17:24
То хтось допоможе «ще раз»?