Звонок с +380567976010

54445103 4 мая 2022, 13:04
Добрый день, Сегодня мне звонили с +380567976010 для подтверждения входа в Приват 24. Я не являюсь клиентом Приватбанка и откуда взяли мой номер мне не понятно. Я так понимаю мошенники пытается зарегистрироваться через мой номер телефона в банке. Прошу Администратора или Службу безопасности банка связаться со мной чтобы заблокировать мой номер вашей базе.
4 мая 2022, 14:03
Ймовірно, що інший клієнт помилково ввів ваш номер при спробі входу в акаунт. У відгуці не вказаний ваш номер телефону по якому ми могли б перевірити інформацію, чи зареєстрований він в банку.

4 мая 2022, 17:35
Номер написал в Л\С.
Jokets
Jokets
5 мая 2022, 2:49
При входе в Приват24 можно вести любой действующих номер телефона, никто номера не вносит в базу что за абсурд вы пишите
StarFighter27
StarFighter27
7 мая 2022, 13:11
При входе в Приват 24 вводится один из действующих номеров. Если Ваш номер не зарегистрирован, то его нет смысла удалять. Или Вы чего-то не договариваете?
Alla Aleksandrovska
Alla Aleksandrovska
21 июля 2022, 12:00
Цей номер не належить Приватбанку. ПриватБанк підтвердіть будь-ласка інформацію. Загугліть відгуки по номеру. Цей номер до мене дзвонить вже більше року періодично. Вчора пропонували підключити послугу антишахрайську. Будьте обережні.
Тетяна Колесникова
Тетяна Колесникова
30 марта 2023, 6:21
+380567976010 шахраї. Пропонували купити амулет екстрасенса Олени Курилової
Traktiri3456
Traktiri3456
17 августа 2023, 22:08
А чому співробітники ПриватБанку не підтверджують та не спростовують інформацію по цьому номеру?
Олена Кот
Олена Кот
22 ноября 2023, 13:55
Постійно дзвонять з цього номеру! Перший раз представились «менеджером» і захотіли дізнатись код картки для підтвердження . Звичайно я відмовила . Але дзвінки продовжуються навіть вночі а інколи і в 4 години ранку!!! Коли спробувала «пожалітись «поліції онлайн пишуть, що я помилилась, бо цей номер належить привату і тому скарг вони не приймають!