Не зараховуються гроші на картку.

XST 2 мая 2022, 20:34
Картка ПриватБанку автоматично продовжена на 180 днів. При поповненні карти у терміналі ПриватБанку гроші не зараховуються. Треба почекати 24 години, а потім створити заявку на повернення коштів. Щоб оформити заявку необхідно зв’затися з оператором. Для цього треба пів години вислуховувути непотрібну інформацію, яку розповідає робот і, якщо повезе, вас зв’яжуть з оператором. Це вважається нормальною роботою банку? А якщо заявка на повернення коштів не буде оформлена, куди дінуться гроші? Що це, нова форма шахрайства?
3 мая 2022, 10:07
Продовження терміну дії картки — це крок на який ми пішли виходячи з ситуації.
Ви можете отримати нову картку у відділенні або ж замовити картку в Приват24, щоб не користуватись протермінованою карткою.
Ми в жодному разі не бажаємо ускладнити таку звичайну процедуру, як поповнення картки. Дана ситуація не є показником загальної роботи системи.
По карткам у яких закінчився термін вказаний на пластику доступні такі операції:
• оплата в магазинах по POS-терміналу;
• зняття готівки в банкоматах;
• операції в Приват24;
• поповнення рахунку (будь-яким зручним способом).
Для платежів в інтернеті можна створити віртуальну або інтернет картку.
Як бачимо, повернення коштів вже відбулося. У разі виникнення питань чи нестандартних ситуацій ви завжди можете звернутись в підтримку і розраховувати на нас.

3 мая 2022, 20:31
Здрастуйте!
Дана ситуація є показником загальної роботи системи.
Я не можу отримати нову картку у відділенні. В них немає нових карток. Я звертався з цім питанням у відділення банку.
Служба підтримки працює дуже погано, щоб зв’язатися з ними треба витратити багато часу.
Я вніс ще готівку вчора у терміналі ПриватБанку для поповнення картки, мені треба погасити борг по картці. Пройшло більше 24 годин, гроші не зараховано. Що ви збираєтесь робити з моїми грошима, якщо я не звернусь у службу підтримки банку?
4 мая 2022, 18:59
Пройшло дві доби. Гроші на картку не зараховано.

USD 39.4 40

USD 39.4 40
Главная / Банки Украины 🏦 / Приватбанк 💰 / Отзывы о Приватбанке 📝 / Не зараховуються гроші на картку.