Банк під час воєнного стану грабує людей

Лариса Салинська 26 апреля 2022, 13:51
Клієнт Приват Банка з 2008 року. Користуюсь всіма послугами у додадку. У Банка є вся моя фінансова інформація, заборгованості і проблем у мене не коли не було. Під час воєнного стану звернулась до банка за допомогою. Мені потрібно получити гроши у валюті від іноземного банку. Зараз пластікові картки не випускают, а в мене була картка для виплат. На горячій лініі SWIFT переказів мені повідомили, що проблем з зарохуванням коштів не має. Кошти зароховуються і можливо зняти також у валюті.
Мій чоловік моряк і на його утриманні знаходяться дві жінки поважного віку (мати 82 роки і теща 72 роки), я — дружина з інвалідністтю (потребую систематичного лікування) і неповнолітня дочка-студентка. Ми не отримували коштів з січня 2022. Живємо у борг, ще оплачювали лікування онкохворому брату по мужу і потім — поховання. Це дуже велечезні кошти!!! І велечезні борги!!!
Роботодавець знаходится у Греціі, а юредична адреса в Ліберіі. 14.04.22 надійшли кошти у систему банку в сумі 7241,70$ США. Про це мені повідомив оператор колл центру SWIFT переказів. Но мені кошти не дадут, так як вони пришли з Ліберіі і іх арештували. Квітанцію переказа я не бачила і мені не хто не хоче допомогти. Я всі ці дні пишу, дзоню, прошу банк повернути мені кошти, бо це единий наш дохід і можливось ЖИТИ!!!
Роботадавець надіслал копію квітанціі, банк відправник Євробант Греція, банк корреспондент Нью- Йорк, а мені Приват розказує що гроші з Африки. І по постанові НБУ не зароховуются. А сьогодня я ще узнала що переказ не можно повернути і банк залишив собі НАШІ кошти. ЦЕ ПОГРОБУВАННЯ ГРАМАДЯН КРАЇНИ У ТАКИЙ ТЯЖКИЙ ЧАС!!! Я у відчаї, не знаю як і за що далі жити, як мені віддавати борг.
26 апреля 2022, 14:59
В своїй діяльності банк керується виключно вимогами чинного законодавства України та нормативно-правовими актами Національного банку України, що регулюють відносини в сфері банківської діяльності. Банк, як суб'єкт первинного фінансового моніторингу зобов'язаний: забезпечувати виявлення фінансових операцій, що підлягають фінансовому моніторингу, до початку і в процесі їх проведення.
Ваше питання було детально розглянуто профільними фахівцями і за результатом надано офіційну відповідь на ваше звернення.

zig4free
zig4free
26 апреля 2022, 14:27
Кто-то брешет!
Jokets
Jokets
28 апреля 2022, 13:02
Ещё раз читаем ваш текст в котором вы пишите что организация которая вам что-то платить зарегистрирована в стране которая запрещена для перевода средств, пусть их офис хоть в Китае будет какая разница. На вам связи не понять видимо никак

Главная / Банки Украины 🏦 / Приватбанк 💰 / Отзывы о Приватбанке 📝 / Банк під час воєнного стану грабує людей