Поверніть мої кошти!!!

Чумак Віталій 25 апреля 2022, 22:53
23.04 був зроблений платіж на карту іншого банку. Сума 15000 грн. Кошти з карти Приватбанку списали, але отримувачу вони так і не надійшли. Хоча ваш оператор стверджує, що операція успішна. Щоб отримати відповідь від оператора, треба писати в чат весь день. Всі оператори зайняті. Постійно. Сьогодні отримали таке повідомлення Кошти, що були некоректно списані під час збою 23 квітня, банк централізовано поверне не пізніше 29 квітня. Але чому ми повинні чекати до 29 квітня??? Це не наша вина, що у вас постійно якісь збої.
26 апреля 2022, 12:04
Перепрошуємо за завдані незручності. За вашим зверненням в підтримку на сайті: https://privatbank.ua/ наші колеги залюбки допоможуть з подачею заявки на повернення коштів. Така заявка опрацьовується згідно правил та регламентів міжнародної платіжної системи. В чаті на сайті можна написати «Оператор», щоб фахівець приєднався до діалогу та допоміг у вирішенні питання.

Чумак Віталій
Чумак Віталій
26 апреля 2022, 12:10
Не смішіть. Всі ваші оператори постійно зайняті. Заявку в мене приймати відмовляються. Говорять чекайте 29 квітня, якщо не повернуть, то тоді напишите.