Несанкціоновані списання з картки. Реакції 0

quokka2022 20 апреля 2022, 21:19
Сьогодні зранку з моєї картки відбулись несанкціоновані списання на близько 24000грн. Транзакції не відображаються ні в додатку ні в виписці а банк розводить руками що в них технічні збої. Лише бачу від'ємний баланс на рахунку. Картку заблокував. А прохання заблокувати транзакції і оскаржити списання просто ігнорують.
21 апреля 2022, 10:44
Тимчасові труднощі стосуються саме відображення деяких операцій у виписці по картці. При цьому коректний поточний баланс картки доступний для перегляду в Приват24. Для проведення платежів з картки, як і раніше, необхідно ввести дані картки, що відомі лише її власнику (для оплати на сторонніх сайтах), оплати через термінал проводяться з фізичною присутністю картки і введенням ПІН-коду.
Наші фахівці вже працюють над якнайшвидшим вирішенням питання, щодо коректності відображення інформації в особистому кабінеті.
Ми проаналізували ваше звернення в підтримку та проведемо роботу з фахівцем, щоб покращити якість обслуговування в майбутньому.

quokka2022
quokka2022
21 апреля 2022, 11:46
Це не дуже корисно. Я бачу що є від'ємний баланс. І що з того. Я хочу подати заяву в правоохоронні органи щодо насанкціонованого списання коштів, але я не маю жодної можливості навіть побачити ці транзакції в приват. Чи можу я отримати виписку по транзакціях на свою пошту і не чекати поки банк виправить свої додаток та сайт?

Главная / Банки Украины 🏦 / Приватбанк 💰 / Отзывы о Приватбанке 📝 / Несанкціоновані списання з картки. Реакції 0