єПідтримка — Виконано/Кошти зараховано, але на картці досі нічого немає

NataliaMeow 16 апреля 2022, 10:51
Доброго дня! Оформила єПідтримку ще 30 березня, у Дії пише, що «Віконано/Кошти зараховано.», але на карту так нічого і не надійшло. Кошти повинні були бути зараховані ще 3−4 дні тому. Скільки ще мені очікувати? Вони вже мали бути зараховані. Чекати? Я чекала. Сьогодні я перший раз звернулась до онлайн Допомоги ПриватБанку. Ось, що мені відповіли:
«У випадку якщо написано „кошти зараховано“ та ще не пройшло 10 робочих днів, або є невелика затримка у виплаті через велике навантаження на систему та додаткові перевірки. Статус у застосунку змінився, через те, що програма прийняття заяв по 6500 вже закрита і треба було підвести підсумки. Тож, якщо статус схвальний, то очікуйте, кошти повинні надійти.»

Та чи ци є відпоідь? 10 робочих днів вже пройшли, та навіть більше.

Через війну я втратила роботу, остання заробітня плата мені так и не надійшла, ці 6500 остання надія на покращення стану, остання надія на виживання. Що мені робити? Як бути? Чекати? Знов? Доки з голоду не помремо???
16 апреля 2022, 12:09
Вітаємо!
Міністерство економіки є розпорядником державних коштів, який відповідає за нарахування коштів на вказані рахунки користувачів.
Банк є отримувачем коштів від Міністерства економіки і здійснює зарахування на картку одразу, як тільки гроші надходять на рахунки банку.
Якщо в додатку «Дія» статус вашої заявки на отримання допомоги схвалений, то чекайте зарахування.

19036256
19036256
16 апреля 2022, 17:41
Українці скаржаться на затримки з виплатами 6500 гривень допомоги

Jokets
Jokets
17 апреля 2022, 2:27
А обратится в мин экономики и им это высказать не? Деньги выплачивает не банк из своего кармана, а государство.
Александр Криворожский
Александр Криворожский
17 апреля 2022, 14:16
Дія — Державні послуги онлайн: Ми поділяємо ваші емоції. Проте у цьому процесі Дія виступає технічним адміністратором послуги, а всі виплати здійснює Ощадбанк за поданням Мінекономіки. Ми відображаємо той статус заявки, який надає нам Ощадбанк. Наразі ми разом з партнерами шукаємо шляхи вирішення ситуації, яка склалася.
Олександр Костриця
Олександр Костриця
18 апреля 2022, 12:18
Два дні тому в єПідтримка виконано кошти зараховано, а сьогодні заяву успішно прийнято так далі короче вже 20 днів чекаю
Katerina30
Katerina30
18 апреля 2022, 18:31
Ми так само чекаємо з 30 березня. Кошти на банк не перахувало Міністерство. Видно в бюджеті грошей не має. Але потрібно чекати, бо обіцяють, що до кінця місяця виплатять!
Катерина Славінська
Катерина Славінська
15 мая 2022, 10:30
Заяву для ЄПідтримки оформила 2 місяці тому, заява успішно надіслана але кошти досі не зараховані, чому ? Та коли очікувати зарахування коштів ?

Главная / Банки Украины 🏦 / Приватбанк 💰 / Отзывы о Приватбанке 📝 / єПідтримка — Виконано/Кошти зараховано, але на картці досі нічого немає