Списание по кредиту в военное время

Alekseeva24 12 апреля 2022, 10:55
Здравствуйте, есть какие упрощенные
условия по списанию кредита для людей, которые находятся в оккупированном городе, без света, связи, той же воды, где не работает ни один терминал. Конкретно сейчас имею ввиду Снигиревку в Николаевской области. Т.к. человеку, который находится там сегодня утром с карты банк пытался списать ежемесячный платёж по кредиту… как быть вот таким людям, которые оказались, а тяжёлой ситуации, каждый день борясь за жизнь!!!
12 апреля 2022, 11:23
Вітаємо!
З турботою про кожного нашого клієнта в цей час ПриватБанк прийняв рішення про переведення усіх клієнтів які користуються кредитними картками на пільгові умови з 1 березня до 1 червня 2022 року. На час кредитних канікул відсутня необхідність внесення щомісячних платежів. Додатково, протягом березня, клієнтам встановлювалася відсоткова ставка за кредитом у розмірі 0,00001% на місяць (тобто без нарахувань %). Пільгова процентна ставка за квітень і травень становитиме 1,7 %.
Клієнт може особисто звернутися в нашу підтримку, де наші фахівці з радістю підкажуть інформацію по його картці після ідентифікації.
З повагою, ПриватБанк.

Главная / Банки Украины 🏦 / Приватбанк 💰 / Отзывы о Приватбанке 📝 / Списание по кредиту в военное время