Скарга на Приватбанк

Fom75 11 апреля 2022, 23:28
Внаслідок шахрайських дій в мене були незаконно списані кошти з кредитної та зарплатної карток на суму більше 105 тисяч гривень.12.03.22 в мене пропав зв‘язок, про що було повідомлено на гарячу лінію київстар з іншого номеру телефону для з‘ясування обставин і повернення зв‘язку, попросили чекати добу з повідомленням смс. Не дочекавшись відповіді 15.03.22 я звернулася у відділення київстар з документами про відновлення зв‘язку. Так, як мені не приходила смс про заміну номеру,15.03.2022, я нарешті дозвонившись на гарячу лінію приватбанку з іншого номеру телефону попросила заблокувати кредитну картку, навіть не підозрюючи, що з 12.03.2022 вже знімаються кошти шахраями. Від київстар не дочекавшись відповіді, чому не було зв‘язку, хоча я 2 рази проходила ідентифікацію у відділенні київстар з документами і оригіналом сім карти, змінила номер телефону. Тільки після зміни номеру телефону, я побачила що були зняті кошти з карток в м. Кривий Ріг з 12.03.23 по 20.03.2022 в сумі більше 105 тисяч гривень про що було повідомлено в кіберполіцію та написана заява у відділенні приватбанку, в той час, коли я знаходилась в м. Київ, що підтверджено документально. Банк відмовляє в поверненні незаконно списаних коштів через шахрайські дії з заміною сім карти, зсилаючись на те, що було проведено блокування картки, без блокування номеру (номер і так був заблокований, в чому я була впевнена після звернення в київстар).Добре, якщо ти знаєш, що в тебе несанкціонований доступ, то можна відразу заблокувати і номер і картку, але якщо ти навіть не підозрюєш про зняття коштів? Система безпеки приват банку абсолютно не захищена. Крім номеру телефону існуюють і інші методи ідентифікації.Тисячі людей можуть опинитися в такій ситуації. Хоча і НБУ зобов‘язує банки повертати незаконно списані кошти, внаслідок шахрайських дій (що доведено кіберполіцією), це все не виконується. А для мене це велика сума коштів.Я залишилася без засобів на існування під час війни (ще й зарплатню було вкрадено).Шкода, що в нас не виконуються закони і вкладники абсолютно не захищені.
12 апреля 2022, 10:19
Нам сумно, що ви зіткнулися з такою неприємною ситуацією. Ваше питання вже в роботі у наших профільних спеціалістів, за результатом розгляду вам зателефонує наш фахівець.

StarFighter27
StarFighter27
11 апреля 2022, 23:45
Сочувствую Вам.
12 апреля 2022, 0:19
Если СУД признает, что вы потерпевшая сторона и ваши деньги украдены были ну, а вы своими действиями или в данном случае Бездействием не способствовали кражи и никак тому не причетны. Тогда вы и сможете говорите, что банк там что-то вам обьязан. В данном случае в банке меры безопасности есть и они связаны с телефоном в 21 м то веке, но вот безопасность вашей сим карты это не проблемы банка, а ваша безответственность. Так что жалуетесь кому угодно и удачи *** суд и ещё возместить помимо возможного долга (если украли с кредитки) ещё и расходы банка на суд дело.
12 апреля 2022, 9:34
…а вы своими действиями или в данном случае Бездействием не способствовали кражи и никак тому не причетны… Это просто дно! Остается просто догадываться об уровне этого сотрудника «Привата»! Ты хоть почитай, как-нибудь, основы права и принципы Судебной деятельности в нашей стране!
12 апреля 2022, 10:07
Дякую!
12 апреля 2022, 12:03
Да 2 тебя все отрудники. Автор виновата и это факт, а значит ей и платить кредит
12 апреля 2022, 12:57
Во первых ты не Суд что бы решать кому и что делать! А во вторых, объясни мне пожалуйста, а лучше дай процессуальное обьяснение твоей фразы — …а вы своими действиями или в данном случае Бездействием не способствовали кражи и никак тому не причетны… И в регламенте каких и чьих действий это «действие» находиться??? И как будет определяться Судом?
12 апреля 2022, 9:57
Очень жаль, и тоже сочувствую! деньги вы не увидете в ближайшее время, а скорее всего совсем.
Единственной что может спасти положение это то что может быть ваш номер был контрактным. тогда есть шанс.
По поводу обращения в полицию — все зависит как у вас приняли заявление, как … звернення грамодянина про скоєня злочину … или как повідомлення про скоєння злочину… ? Уверен, что когда у вас принимали «заявление» сотрудник полиции настоял на «первой» преамбуле. Да и в военное положение, когда не работает ЕРДР все заявления принимаются как «звернення громадян» разница в том что в первом «случае» ваше заявление будет рассмотрено в рамках «Закона про звернення громадян» а во втором согласно процессуальных норм - согласно статьи 214 КПК Украины, следователь ОБЯЗАН открыть уголовное производство по факту заявления, и через сутки после занесения в ЕРДР дать вам письменный ответ. И если следователь, вдруг «закроет дело» или вас не устроит ответ, вы можете обжаловать действия следователя в рамках ст 303 КПК Украины. Ну, а в первом случае результат прогнозированный — …разбирайтесь сами с банком… Тем более, что «Приват» очень редко (от слова совсем) отвечает на запросы с полиции даже при наличии записи в ЕРДР. «ПриватБанк» как-то отделяет себя от Украинского законодательства, если вопрос касается законности его действий. В любом случае, без Суда не обойтись! Да и не слушайте. разного рода «пасипак» если вы уверены в своей правоте, идите до конца! Удачи!
12 апреля 2022, 10:10
Дякую за допомогу.
Анна hd
Анна hd
12 апреля 2022, 12:21
Нынче появилась такая услуга на deep маркетплейсах как отключение связи Киевстар у пользователя и передача приходящих смс заказчику. С голодухи свои же (работники киевстар) грябят своих.
Viacheslavv
Viacheslavv
27 апреля 2022, 17:55
Доброго дня.
26.04.2022р. робив переказ з картки з власними грошима (грн.) на польську картку (Р2Р) переказ. Відправляв 4300 грн. Списало згіно комісії 4343 грн. з рахунку.
Питання: чому на картку прийшло 566.60 злотих?
Який курс злотого був для карток на 26.04.2022р.
ukrain85
ukrain85
21 декабря 2022, 14:25
Доброго дня, сьогодні Приватбанк зняв кошти з картки на погашення кредиту, це були благодійні гроші від міжнародних організацій, як мені з дитиною тепер жити, що їсти. Я б краще віддала ці гроші ЗСУ. ВИ вкрали гроші у ЗСУ. Більше не отримаєте ні копійки, подавайте на мене в суд, майна в мене вже немає, все знищено рашистами. Ви нічим не відрізняєтесь від рашистів, напевно ви ще гірші, ви своїх же людей знищуєте, відбираєте кошти на проживання.
Mykola023 023
Mykola023 023
12 июня 2023, 14:04
06,06,2023 р. Мені було зараховано кошти на мою картку за продажу товару через олх доставку в сумі 2686.50 грн.В цей же день кошти були злочинним шляхом списані з картки без мого відома банком. При зверненні до банку мені пояснили що в цей день був масовий збій по системі банку і тому кошти були повернуті до системи олх. Коли звернувся на олх там мені повідомили що коштів у них немає але попросили код арн операції повернення цього платежу. Знову звернувся до банку де мені сказали що такого коду у них немає так само як і коштів. Сьогодні банк мені офіційно повідомив що кошти мені не повернуть і що їх необхідно шукати в іншому місці. Тобто коштів у банку немає але і підтвердити списання назад на олх вони не можуть надавши ідентифікатор платежу і тому получається в наш час таке можливо коли я просто втратив заробіток по вині банку яку вони доречі визнали але компенсувати не будуть.
butyak
butyak
15 ноября 2023, 11:49
15 жовтня о 1:01 ночі я здійснила покупку на суму 86.50$ , 3230,70 у гривні. 1 листопада картка чудом загнана в мінус. Виявляється ,що сума,зазначена вище була списана ще тричі рівно о 00:00 всі три (що на годину і одну хвилину раніше реальної покупки, тобто заднім числом майже 🤷🏼‍♀️. Справжня покупка з підписом назви магазину у котрому була здійснена, всі інші просто «покупка». Подала заявку, розгляд 45−120 днів Порекомендували звернутись до магазину, але що я їм скажу)))) що в час ночі я вас щось купувала, а ви з мене гроші зняли на годину раніше??? На годину раніше ні магазин, ні я про майбутню покупку ще не знали. Це неможливо, магазин тут нідочого. Але ж висить тепер інформація по картці, що я маю сплатити більше 500 грн за користування кредитом до 25 жовтня. Картка навіть не кредитна. Мінус намалювали. Чому списали кошти зайвих три рази? Чому я маю чекати 120 днів,щоб мати змогу користуватися своєю карткою? Чому маю сплачувати мінімальний платіж за кредит,який не просила? Заявка № 2738971
Natahith
Natahith
5 июня 2024, 16:47
Скарга на Приват банк. Користуюсь завжди карткою для виплат. Ніколи ця картка не повинна входити в мінус. Якщо на карті недостатньо коштів, ніколи не можна розрахуватись навіть на мінімальну суму. Так, як картка вже із простроченим терміном , я замовила через додаток замінити цю карту. Нову карту активувала, в додатку карта автоматично замінилась на нову. На карті завжди грошей тільки на конкретні покупки. На карту надходять кошти конкретно стільки скільки я відразу витрачу. Навіть маленькі суми. Ніколи в мінус ця карта не входила, це було не можливо. Після активації карти, на наступний день зранку на карту зайшло 99 грн. Які було відразу витрачені, і залишилось декілька гривень, через пару годин зайшовши в додаток Приват банку я виявила, що на карті -488 грн. І кошти, які в подальшому надходять на карту, просто списуються в рахунок цього боргу. Відповідь фахівця: На Вашій карті мінус, все коректно, таке може бути на дебетових карт, через те, що платежі списуються в 2 етапи — авторизація (резерв) і саме списання, сума йде в резерв, не списується, Ви робите інші витрати, баланс зменшується, а потім з резерву платіж так само списується через 2−3 дня, і карта йде в мінус, як правило такі затримки зі списанням відбуваються на сторонніх сервісах