Зняття комісії постфактум, всупереч 0% заявленим перед проведенням операції

AOla 4 апреля 2022, 7:37
Мирного дня всім нам.
При знятті власних коштів із картки Універсальна, ввівши мене в оману, застарілим повідомленням, щодо комісії АТМ, було списано комісію 50грн; хоча згідно попереджувальної інфо на екрані АТМ, перед підтвердженням операції, була 0%комісі із власних коштів. Звернення до контакт центру за номером 3700 — результату не дало, дівчина відповіла, що у банка від 01.04 зміна комісії, але, вибачте, аби я знала, щодо такої комісії, то не робила б дану операцію, а інфо на екрані, виходить не було вчасно оновлено, але ж до чого тут я. Дуже прикра та обурлива ситуація, відчуваю себе обдуреною, не по своїй волі, я керувалась інфо по комісіям, яке було саме на той час на екрані, перед підтвердженням згоди на зняття, а там було вказано 0% із власних коштів, і рішення, щодо зняття чи ні, я приймала виходячи із цієї інформації, саме тоді і саме біля АТМ; якби тоді була вірно вказана інфо по комісіям, я б не знімала готівку з АТМ. Звернувшись у чат, нічого крім ознайомлення з нині діючими комісіями не побачила, тому уявляю собі, що це системно і повсюди, а що ж буде далі? Тихий жах, сором і огида від такого відношення до клієнтів, та ще й у складний військовий стан для всіх.
Поборимо і це!
Слава Україні!
4 апреля 2022, 11:45
Ваше питання вже в роботі у наших профільних фахівців. По результату перевірки вам зателефонує наш співробітник.

Главная / Банки Украины 🏦 / Приватбанк 💰 / Отзывы о Приватбанке 📝 / Зняття комісії постфактум, всупереч 0% заявленим перед проведенням операції