Велика брехня і мародерство

Михайлович Валентин 3 апреля 2022, 1:57
Скажу що приват це Ганьба!!!
Дизінформують клієнтів і потім займаються мародерством, стягують комісію в розмірі 1,7%.
Звернувся до них з уточненням 1.03.22 в чат підтримку в додатку приват24 так як це початок платіжного періоду і йде війна в країні в кожного копійка важлива, і мені важливо було отримати інформацію з питанням що буде якщо не внесу сумму платіжного періоду до 25.03.22 на що отримав відповідь що ставка до 1.06 в них буде складати 0.00001% …до цього, до 25.02.22 все було внесено і я користувався в березні пільговим періодом 0.01%. Відкрив додаток я 2.04.22 і побачив що йде нарахування відсотків…так як я не вніс суму пільгового періоду до 25.03.22 і з мене береться 1.7% а не 0.00001% як це обіцялося…одним словом, спизділи".хоча я запитував 1.03.22 і якщо б вони дали відповідь що ставка буде як завжди 3,5% або сказали що це питання вирішується і дадуть відповідь через декілька днів.то я б вніс сумму для пільгового періода яка виставлена в додатку приват24 до 25.03.22 ще б 1.03.22 і закрив це б питання і скористався як завжди ставкою 0.01%.а зараз вони просто мародерять, нараховують відсотки…ганьба привату…скріншоти переписки в додатку в чаті все є
3 апреля 2022, 11:53
На жаль, життя кожного з нас сьогодні змінилось. Часткове повернення плати за кредитні кошти зараз необхідне для підтримки та стабільності економіки і банківської системи України, яка забезпечує життєдіяльність бізнесу та країни.
Розуміючи, що кожен з нас опинився у скрутному становищі ми свідомо знизили відсоткову ставку за використання кредитних коштів вдвічі (до 1.7% замість звичайних 3.5% та 3.4%), що суттєво знизить фінансове навантаження. При цьому кредитні канікули продовжують діяти, і ви можете вносити платежі зручними частинами для вас.

Jokets
Jokets
3 апреля 2022, 4:58
Пусть проверять разговор ваш. Хватит ныть и везде лепить слово «марадеры»
3 апреля 2022, 12:02
Бачу що хто відповідає не компетентні і далекі від даного питання. Платіж 1.03.22 уже сформований і доступний для оплати в додатку
3 апреля 2022, 12:13
Тут не іде розмова про обов’язковий мінімальний платіж, а про збереження пільгового періоду на квітень і ставки 0.01% при виконанні платежу заборгованості пільгового періоду до 25.03.22 який я міг зробити отримавши коректну інформацію 1.03.22 і в той же день внісши всю сумму. А не про як відписує приват що банк знизив 3.5% на 1.7% якщо не виконанні умови пільгового періоду. Вони відібрали можливість скористатися пільговим на квітень під 0.01%ще 1.03.22 коли дезінформували мене в чаті
3 апреля 2022, 12:26
Пільговий період і ставку ніхто ж не відміняв на час війни 0.01% якщо вноситься заборгованість своєчасно і в повному розмірі, чи я не прав?
Валерій Заблоцький
Валерій Заблоцький
5 апреля 2022, 23:02
Правий! Це просто маніпуляція та введення в оману з боку банку, що начебто вони зробили виключнло в березні ставку 0.00001%, яка і так була стандартною для кожного льготного періоду до 24.02.22. Приватбанк тримає своїх клієнтів за лохів, як завжди.