Проблеми з видачі заробітної плати на картку

Gal1978ina 2 апреля 2022, 13:49
Доброго дня! Я змінила картку для виплат (тому що через некомпетентність банківського працівника попередня картка була видалена) на зарплатну, і на неї має бути зарплата, яку мені пересилали, за останні 3 місяці, на ЄДРПОУ компанії (з/п я не встигла отримати), тому що попередню карту видалили, а нову з/п карту довелося зробити самостійно, тому що до вас неможливо додзвонитися і дописатися. Наразі мені довелося виїхати за межі України. Прошу перекласти мені з/п, що висить у вашому банку. Скажіть будь ласка, як довго чекати на результат? У такий тяжкий час, ви намагаєтеся не допомогти, тому що до вас не додзвонитися, а навпаки забрати останнє(((Дякую, довгий час я ваш клієнт, і була кращої думки про приват банк
2 апреля 2022, 15:04
У разі, якщо б кошти від вашого роботодавця надходили на банк та замість зарахування на картку залишались би в банку на поточному рахунку, ви мали б змогу перерахувати їх самостійно з поточного рахунку на картку в своєму Приват24 або звернувшись в онлайн підтримку на сайті банку. Також в особистому кабінеті чи через підтримку можна прив'язати картку до зарплатного проекту, для цього потрібно знати ЄДРПОУ та бажано назву підприємства, яке проводить вам виплату. Після прив'язки картки до зарплатного проекту для уточнення інформації щодо отримання вашої зарплатні радимо звернутись в бухгалтерію вашого підприємства.

Главная / Банки Украины 🏦 / Приватбанк 💰 / Отзывы о Приватбанке 📝 / Проблеми з видачі заробітної плати на картку