Не чесні касири

nadia132512 1 апреля 2022, 13:45
Я робила платежі 17.03.2022р. в терміналі самообслуговування перший платіж пройшов успішно почала тільки проводити другий платіж і тільки вставила в термінал купюру термінал забрав і не зарахував і на екрані появилось термінал переповнений купюри не приймає і платіж мій завіс.Відразу ж з того телефону якого ідентифікувалась в терміналі передзвонила на гарячу лінію щоб зафіксували, оператор сказала проведеться інкасація терміналу тоді і Вам повернуть кошти.Вказала на який номер карти щоб гроші зарахували.Я є довгий час постійним клієнтом цього банку і вже вдруге просто в шоці щоб в теперішній час касири були не чесні.Я зверталась до банку 4 рази і завжди казали що не виявлено лишніх коштів.Кошти перераховані, я перевіряла і нікуди не були вони перераховані.Сказала оператору щоб надали мені квитанцію в приват 24 куди саме пішли ці 500.00грн. якщо в них не виявлено лишніх до сих пір так і не надали.По їхньому виходить що або клієнт який довгий час був їхнім клієнтом бреше, або в них ростворилися в терміналі.Нічого надіюсь касиру який не чесно повівся підуть ці 500.00грн.туди куди потрібно.
1 апреля 2022, 14:18
Щоб уточнити деталі та перевірити інформацію ми звернулись в приватному повідомленні.

ffark
ffark
2 апреля 2022, 8:33
Сочувствую. У меня тоже была такая же ровно история, и тоже с купюрой 500 грн. На инфолинии сказали «зайвих грошей не выявлено». И хоть лом на голове. Орки, только свои, и финансовые
nadia132512
nadia132512
7 апреля 2022, 22:37
Дякую за підтримку.Але коли закінчиться війна треба буде підняти це питання щоб національний банк, депутати і наш президент взявся за їхнє ставлення до людей і начальство наказав так щоб їм більше не хотілось ніколи в житті займатись таким мародерством.
Антон Коротеев
Антон Коротеев
10 апреля 2022, 11:37
Аналогично у все как у меня, только пытался пополнить карту я 7.04.2022 , только сумма у меня 3300грн, звонил еще стоя возле терминала так как он меня постоянно спрашивал тут ли я, а когда оператор сказала не нажимайте что вы тут , он перезагрузился и написал что не работает. Тоже приходит ответ что не подтвердился сбой , денег не вернем, инкассация тоже не подтвердила, а я внес 25 купюр, а как назвать то что после меня он перестал работать разве это не сбой и мои денюжки которые я туда внес были сверху , потому что после меня автомат не работал уже, я даже им писал и звонил говорил что у меня есть фото где видно что внесено 3300грн где есть дата и время