Не качественное обслуживание

Киев. 31.03.22 бажана 8, новус. Банкомат после запроса на снятие средств с капточки ощадбанка написал «ошибка. С предложением повторить попытку позднее». При этом деньги — 10 т грн списал. На 3700 сотрудник отказывалась фиксировать проблему, отфутболивая в ощадбанк. Деньги по состоянию на 11.00 1.04.22 не возвращены. Деньги необходимы на лечение. Оба банка игнорируют обращение.
1 апреля 2022, 12:28
Перепрошуємо за незручності пов'язані з роботою банкомату.
Запит на повернення коштів у таких випадках має бути створений банком, що видав картку. Це продиктовано правилами міжнародної платіжної системи. Окрім того, ідентифікувати вас, як власника картки може лише банк, що її видав, разом із тим перевіривши, чи дійсно було списання та чи не повернулися кошти автоматично.
При отриманні запиту на оскарження по операції ми перевіримо необхідну інформацію по даним з банкомату та результатів інкасації. Радимо звернутись до банку, що видав картку для подачі заявки на повернення коштів. Адже від нього залежить, як швидко ми отримаємо запит та за умови збійної операції зможемо здійснити повернення.

1 апреля 2022, 12:45
Я думаю, что ситуация иная. У банка были проблемы с процессингом, и вместо того чтобы отключить работу банкоматов, решили пусть у клиентов будут проблемы. О чем свидетельствуют схожие отзывы и проблемы у других клиентов. И при этом проще всего спихнуть проблемы клиентов на клиентов.
5 апреля 2022, 13:36
Ощадбанк за розыск средств возьмет с меня 500 грн. Однозначно после войны меняю банк обслуживания