Кому війна, а кому мати рідна

Вчора намагалась зняти кошти зі своеї зарплатної карти альфа банку. Раніше через банкомати зняття було без комісії, зараз вирішили що саме час нажитись на людях, та зняття можливе лише через кассу з комією з 2000 грн = 60 грн. Це перемога! Ваш банк і до цього займався обдираловом людей, але в період війни це мародерство!!!
16 марта 2022, 10:26
Зі сторони ПриватБанку не було запроваджено нових комісій для операцій зняття готівки в банкоматах та касах ПриватБанку з карток інших Українських банків. Як і раніше, в банкоматах ПриватБанку можна знімати готівку з карток інших Українських банків без додаткової комісії з нашої сторони( можлива комісія банку, який видав картку). В касі діє комісія 3% при знятті з картки іншого банку, у разі зняття готівки з картки ПриватБанку комісія відсутня. Ви також можете скористатись банкоматом або послугами каси того банку, який видав картку.

Jokets
Jokets
16 марта 2022, 10:44
Ну так снимите деньги в своем банке, ах да он же не работает, но поныть надо отом банк который как минимум вам выдал деньги
19036256
19036256
16 марта 2022, 11:31
В банкомате Приват банка снятие с карт других банков без комиссии, я снимаю с карты Ощадбанка без комиссии, а чего Вас занесло в кассу? Кто Вам доктор? С какого перепугу Вас заставили через кассу, это где было написано? Если и в одном банкомате не выдали, написав, обратитесь в кассу, то снять можно было в другом банкомате, где наличность не закончилась.