Кредитная карта

annakylik1970 10 марта 2022, 23:21
Здравствуйте. Ежемесячно вношу проценты+обязательный платёж на кредитную карту согласно срокам.
25.02.22 не внесла платёж по причине отсутствия средств. Т.к. заработную плату получала на карту Сбербанка, его без предупреждения ликвидировали вместе со всеми сбережениями на ней. Мне начислили проценты за неуплату в сроки. Является ли ликвидация моей зарплатой карты Сбербанка и лишение работы поводом оспорить или отсрочить штраф за неуплату на Приват?
11 марта 2022, 9:56
Вітаємо!
Весь лютий ми працювали в штатному режимі, щоб ви могли користуватись карткою без перешкод. Саме тому за лютий ще відсотки були списані.
Колегіальний орган банку 25.02.2022 затвердив нові тимчасові умови за всіма кредитними картками, зокрема й тими, за якими були прострочення зобов'язань строком до 90 днів включно. З 1 березня до 1 червня 2022 року (3 місяці) діють кредитні канікули. Обов'язкового щомісячного платежу не буде. Ви можете погашати заборгованість за своїм бажанням.
Переведення клієнтів відбуватиметься поетапно. Інформацію про пільгове обслуговування ви зможете переглянути в Приват24.
Якщо у вас є додаткові запитання — ласкаво просимо в приватні повідомлення. Будемо раді підказати.

Jokets
Jokets
11 марта 2022, 5:37
Какой штраф? Базовая процент ставка не является штрафом