Звернення

Тамара Сурмило 8 марта 2022, 13:51
Я инв1 гр писля родив уже 35 років пенция минимальна постійно обслуговувалась в приват банку було мені вигідно я погано ходю тому оплатить комунальні послуги чи щось купить удобно Півроку назад мою картку було заблоковано виконавчою службою з парковки машина на мені з 1999 р і я іздю на ній дуже рідко ніко за парковку не платила не було ніяких проблем жодного листа про штрафи на мою адресу не приходило проживаю одна чоловик помер 5 років назад На почті мені підтвердили що писем не приносили Виконавчий інспектор потребував справку з банку і виписку що на карточку надходять тільки пенция і субсидія Але почалась війна і сервера виконавчоі служби заблокували виконавчий інспектор говорить що банк не мав права блокувати соіальні виплати, а ім про те що це соц виплати не повідомив І була постанова кабінету міністрів зняти арешт на пенціі і соц виплати на період війни ніяких других доходів у мене нема я не можу заплатить ні комунальні ні купить ліки, а за іду нема мови ім що принисуть сосіди ЗЖАЛЬТЕСЬ ДОПОМОЖІТЬ Даюзгоду на обробку моіх персональних даних
8 марта 2022, 14:12
Банк обслуговує клієнтів керуючись діючим законодавством та нормами НБУ.
Ми дійсно отримали роз´яснення щодо можливості зняття арештів, якщо сума арешту не перевищує 100 000 грн. Зараз проходить централізоване зняття, для цього нашим колегам потрібно трохи часу.
Що ж до того, що картка заблокована за вимогою виконавчої служби то зазначимо, що картка для виплат не є карткою зі спеціальним режимом використання і може бути поповнена також нецільовими коштами. Щоб окрема картка не була заблокована це має бути вказано виконавцем в постанові.
Також вже є можливість відкрити нову Digital-картку, яку можна буде поповнити та проводити видаткові операції.