Когда будет снят арест ?

Elizabeth768 8 марта 2022, 10:54
В связи с военном положении должны были снять арест с карты.Мало того, что заблокировали незаконного детские выплаты, так и им законы не писаны.Почему монобанк давно уже снял арест с моих карт?! А у вас постоянно какие-то проблемы? Самый ужасный банк с которым я сталкивалась и это только одна из причин составленного мнения …
8 марта 2022, 13:39
Банк обслуговує клієнтів керуючись діючим законодавством та нормами НБУ.
Ми дійсно отримали роз´яснення щодо можливості зняття арештів, якщо сума арешту не перевищує 100 000 грн. Зараз проходить централізоване зняття, для цього нашим колегам потрібно трохи часу.
Що ж до того, що картка заблокована за вимогою виконавчої служби то зазначимо, що картка для виплат не є карткою зі спеціальним режимом використання і може бути поповнена також нецільовими коштами. Щоб окрема картка не була заблокована це має бути вказано виконавцем в постанові.
Також вже є можливість відкрити нову Digital-картку, яку можна буде поповнити та проводити видаткові операції.

Jokets
Jokets
8 марта 2022, 19:18
Если арест был не правомерен то надо было обжаловать его и требовать от исполнителя исправлять ошибки. Если бы не военное положение то сколько бы ещё ждали?