ПриватБанк саботує відкриття зарплатних карток ЗСУ

Tanya7812 7 марта 2022, 14:45
Сьогодні чоловік намагався відкрити зарплатну картку так для виплати заробітної плати в ЗСУ, йому відмовили, в зв’язку з тим, що двома роками раніше цей банк вкрав з картки чоловіка 5600 грн.так і не повернувши їх до цих пір.Служба безпеки телефонувала і погрожувала.Чоловік закрив рахунок,і відмовився далі співпрацювати ц цією неадекватною конторою.5600 до цих пір не повернуто.А сьогодні відмовилися картку відкрити, ось така, повага, цього банку до наших воїнів-захисників.
7 марта 2022, 17:36
Вітаємо.
Для уточнення інформації щодо відмови у відкритті рахунку та вирішення питання ваш чоловік може звернутись в наш чат на офіційному сайту банку. Наша служба підтримки працює для вас безперервно та цілодобово. Що стосується викрадення коштів, вони не списуються самостійно в рахунок банку. Проведення розрахункових операцій можливе за наявності картки або її платіжних даних, що відомі лише власнику картки. Зі своєї сторони ми робимо все, щоб вберегти кошти клієнтів від шахраїв та наголошуємо, що клієнт сам також має змогу не дати заволодіти своїми грошима, в першу чергу, не повідомляючи третім особам персональні дані та не підтверджуючи платежі, котрі ви не здійснювали.
Ось тут 👇 є декілька простих, та від того не менш корисних, правил, як не стати жертвою шахрайства:

Jokets
Jokets
7 марта 2022, 15:03
Воин может открыть карту в другом банке и на нее получить зп.
Tanya7812
Tanya7812
7 марта 2022, 15:42
Сказали тільки в приваті((що мене дуже дивує.

Главная / Банки Украины 🏦 / Приватбанк 💰 / Отзывы о Приватбанке 📝 / ПриватБанк саботує відкриття зарплатних карток ЗСУ