Самий жахливий банк ,нікому не рокомедую

Lennyssik 3 марта 2022, 16:01
Отделение по адресу: Ровно, ул. Грушевского, 42А
Чому як заблокувати карту, то банк це робить за один день, як розблокувати, то два тижні треба.
Виконавча служба заблокувати карту в Приватбанку. На цю картку приходять соціальні виплати і ПриватБанк не мав права цього робити по закону, але так як вказано «хітро» карта для соціальних виплат і ТД, то це нарахується карта для соц.виплат, тому заблокували.Виплатила весь борг, виконавець зняла виконавче впровадження, щоб допомогти, бо війна, щоб швидше і щоб не відсилати укрпочтою лист, тому що незрозуміло коли воно прийде і чи взагалі прийде.Виконавець занесла лист на відділення Приватбанку, щоб швидше лист дошов і розблокували.Два дні картка не розблокована, звоню на гарячу лінію 3700, дозвонитись нереально до оператора, бо всі зайняті, тільки автомат посилає нажміть туди нажміть туди.На відділення куди занесли лист недозвонитися, тому що ні в одному відділенні немає телефонів і дозвонитись до них не можна 3700 на всю Україну, це що за брєд.Нарешті після 10 дзвінка мені в додатку написали, що вони листа немають, щоб я зверталися у виконавчу.І сказали відсилайте лист з виконавчої поштою на м Дніпро, це в той час коли війна і нічого не робить, а-ля великі менеджери пишуть таку ахінєю, ми живемо в сучасному світі, де любий документ можна відправити електронною поштою.Коли я сказали, ви що не можете набрати колег спитати де лист, сказали листа немає на відділенні.Я сказала куди я можу звернутися щоб вирішити це питання, мені знову сказали написали укрпочтою на м. Дніпро на офіс головний, не дали жодного телефону, чи електронну щоб це вияснити.
Обхотьде цей банк 10 дорогою і некомпетентних менеджерів.Дуже шкода, що ви не ціните своїх клієнтів, недопомагаєте в такий важкий час.
3 марта 2022, 17:48
Вітаємо.
Реєстрація листів проходить за адресою для кореспонденції: вул. Набережна Перемоги, 30, м. Дніпро, 49094, Україна
При надходженні до нас запиту про зняття арешту від виконавчої служби, обмеження знімається протягом 1-3 робочих днів.
Написали вам в приватні повідомлення, щоб уточнити ваші дані та детальніше розібратися в ситуації.

Главная / Банки Украины 🏦 / Приватбанк 💰 / Отзывы о Приватбанке 📝 / Самий жахливий банк ,нікому не рокомедую