ПриватБанк — звичайні шахраї

Nikolai0117 23 февраля 2022, 3:08
З моєї карти для виплат, куди приходить пенсія цілий день знімало кошти, по 25грн, ніяких смс повідомлень про зняття, чи підтверджень операції просто не приходило, припинилося все коли я зайшов і перекинув гроші на іншу карту, знялося приблизно 300 грн, минулого місяця було те саме, але встигли зняти тільки 75 грн, коли я за кілька днів все ж зміг зв’язатися з оператором то все що мені сказали, ми нічого не знаємо, зверніться в поліцію, це оплата за підписку на мобільні ігри…що за брєд? по-перше, знімає кошти Гугл арена, просто Гугл арена (в інтернеті просто масса споживачів, які теж залишилися без грошей через цю арену,і ніхто так і не дізнався куди ж пішли вони) без уточнення гри яка знімає, хоча в плеймаркеті якщо є підписка на гру, то в оплаті її назва обов’язково вказується, по-друге, якщо є якісь підписки на ігри то кошти знімаються одноразово раз в місяць в день оплати,і цілою сумою, а не 20 раз по 25 грн,і так буде продовжуватися поки на карті є гроші! ПриватБанк і всі хто в ньому працюють звичайні шахраї! яким вже совість не заважає забирати 1/6 пенсії у людини, на скарги вони звинувачують що це ми не зберегли дані картки, вони ні в чому не винні, гроші вони не повернуть, тільки поліція, а воно мені потрібно тими заявами біганиною і т.д займатися щоб повернути свою ж пенсію, яку ви ж самі і вкрали? де захист споживачів? де хоч якісь смс повідомленння чи підтвердження операцій? приват- це найгірший банк в Україні, співробітники безцеремонно обкрадають пенсіонерів, надіюсь колись цю шахрайську контору прикриють назавжди,і люди будуть зі своїми чесно заробленеми грошима
23 февраля 2022, 10:20
Нам дуже шкода, що з вами трапилася подібна ситуація. Проведення оплати в інтернеті можливе лише у разі, якщо дані картки, що відомі лише її власнику, були введені для здійснення оплати або прив'язки картки на сторонньому сайті. Для 100% гарантії припинення списань рекомендуємо оформити нову картку.
Зі своєї сторони ми робимо все, щоб вберегти кошти клієнтів від шахраїв та наголошуємо, що клієнт сам також має змогу не дати заволодіти своїми грошима, в першу чергу, не повідомляючи третім особам персональні дані та не підтверджуючи платежі, котрі ви не здійснювали.
Ось тут 👇 є декілька простих, та від того не менш корисних, правил, як не стати жертвою шахрайства: