Картка для виплат «єПідтримка»

Владимир Юркевич 11 февраля 2022, 18:01
Згенерував у вас картку для виплат «єПідтримка». На неї отримав 1000 грн. Мені 60 років. потрібно купити ліки. Мій телефон не підтримує можливість розрахунку. Звернувся у відділення для отримання картки. Працівниця відділення мені повідомила, що ваш банк такі картки не випускає і для того щоб мені розрахуватись у аптеці мені потрібно (назвала купу методів з задіянням інших людей та інших телефонів, що не є прийнятним для мене як інваліда). Знаю, що інші банки такі картки видають. Чому ваш один з найпотужніших державних банків це не робите? Чому при генеруванні у вас картки ви людей не повідомляєте, що карту не видаєте?
11 февраля 2022, 18:43
Добрий вечір!
Нам шкода, що ви відчули незручності.
Сьогодні ми випускаємо лише віртуальні картки єПідтримка, про що ми сповістили наших клієнтів на сайті: https://privatbank.ua/e-pidtrumka, але ми вже розглядаємо можливість видачі пластикових карток. Ми відразу ж проінформуємо вас, якщо запустимо оформлення фізичних карток. Додатково додамо інформацію про це на сайт банку. Слідкуйте, будь ласка, за новинами.
Зверніть увагу, що придбання ліків доступне не лише безконтактним шляхом з допомогою мобільного пристрою, а й через інтернет-сайти аптек.
У разі додаткових запитань — ласкаво просимо в приватні повідомлення. Будемо раді підказати.
З повагою, ПриватБанк.

OkeyDoki
OkeyDoki
11 февраля 2022, 22:29
Так думать надо головой когда карту открываешь??? Там читать доп условия. Не учили это первое.

Второе в чем проблема через интернет через реквизиты карты сделать заказ на лекарство, оплатить и получить лекарство в нужной аптеке на месте).

Научись думать головой, мой тебе совет…

Если сложно сделать заказ лекарств, можешь в личку написать я помогу сделать)
12 февраля 2022, 16:05
Не стоит глумится над бедным пенсионером, у которого нет такого-же шпионофона как у вас…
12 февраля 2022, 16:07
Искренне вам сочувствую… Да, Вам надо было обращаться в другой банк…
26 февраля 2022, 16:43
Доброго дня.
Вибачте, що не одразу відреагував на Вашу відповідь. Хворію.
Дешевше буде прив’язати цю картку до картки «Універсальна».
Але це вже не на часі. Зробіть у себе на сайті кнопку «Підтримка ЗСУ» куди можна буде перевести ці гроші.
Дякую.
16 марта 2022, 16:59
Доброго дня.
Вибачте, що не міг раніше відповісти. Лежав в лікарні.
Дякую за допомогу. Все ок.