Шахрайство

Lorem2022 7 февраля 2022, 14:21
31.01.2022 р. щодо мене були вчиненні шахрайські дії, а саме з моєї кредитної карти знято шахраями 31000,00 грн. Працівники Приват банку та служба безпеки дають стандартну відповідь звертатися до поліції, що це не їх компетенція. Та ніхто не може дати чітке пояснення, як з картки де кредитний ліміт 1500,00 грн можливо зняти 31000,00 грн. При чому із 1500,00 грн кредитних коштів мною було використано 1447,00 грн. Скажіть, як банк дозволив збільшити кредитний ліміт, якщо той ще не погашено. Повідомлення про збільшення кредитного ліміту надійшло тільки наступного дня. Списання коштів відбувалося з інтервалом в 1 хв і ти не можеш нічого вдіяти, бо на гарячій лінії 3700 треба пройти 7 кругів пекла доки з'єднають з колцентром. Картку заблокувала та кредит гасити мені. Вданому випадку навіть не передбачено замороження % доки триває досудове розслідування. Вивчивши детально відгуки за останній час я знайшла дуже багато подібних випадків пов’язаних саме з Приват банком. Служба безпеки бачить в який банк пішли кошти та допомогти нічим не хочуть.
7 февраля 2022, 14:55
Добрий день.
Йдемо до приватних повідомлень, щоб уточнити ваші дані, та детальніше розібратися в ситуації.

Takuru
Takuru
7 февраля 2022, 14:46
пов’язаних саме з Приват банком

потому что в Привате самое большое количество клиентов.

звертатися до поліції

Все банки «кидают» такую фразу, так как этим (не)«занимается» полиция.

а саме з моєї кредитної карти знято шахраями
как именно ? вы потеряли карту ? в чем вина банка то ? Или вам позвонили вы все передали, все подтвердили и не поняли, что деньги ушли мошенниками ?