Обов’язковий платіж по Кредитній карті Універсальна

yuriy2021 3 февраля 2022, 20:28
Доброго вечора! У грудні місяці 2021 року мене підключили до акції Новий рік без відсотків. Ж клієнтом банку ще з 2013 року, ніколи у мене не було проблем із вашим, завжди був лояльним до працівників. У мене картка була завжди у пільговому періоді, завжди я вносив кошти до 25 числа наступного місяця, і все було без проблем, оплачував комуналку, постійно користуюся оплатою частинами. Але сьогодні сьогодні я побачив, що мені потрібно вносити суму до повного погашення у повному обсязі станом до 28.02.2022 року, і зрозумів, що мене розвели. Дякую, що дали мені зрозуміти, що для Вас лояльність клієнта не важлива, є багато інших банків зможуть надати ті ж послуги, що й ви. Молодці!
4 февраля 2022, 10:10
Ми не змінювали умови акції і тим більше не мали на меті ввести вас в оману.
Дана акція дає змогу не сплачувати відсотки за користування кредитними коштами, якщо картка вийде з пільгового періоду. При цьому умови пільгового періоду по картці не змінюються, а сам пільговий період не стає довшим.
Щоб картка залишалась в пільговому періоді вам необхідно було до 25.01.2022 внести суму трат за грудень 2021. На жаль, необхідна сума не була внесена і картка вийшла з пільги. В такому разі, згідно умов договору по картці, починається нарахування відсотків за користування лімітом. Доки діє акція відсоткова ставка для вас змінена зі стандартної на 0,00001% на місяць, що дає змогу не сплачувати відсотки за користування лімітом (до 28.02.2022).
Щоб уникнути нарахування відсотків після закінчення акції, в березні, та знов користуватись коштами в рамках пільгового періоду необхідно повністю погасити суму заборгованості. В такому разі при наступному використанні кредитних коштів наступить новий пільговий період.
Ви завжди можете ознайомитись з інформацією про те, як працює пільговий період по картці за посиланням: https://privatbank.ua/platezhnie-karty/karta-gold

3 февраля 2022, 23:03
Всмысле розвели? Вы сначала условия акции прочитайте, а именно что она действует НЕ ВЕЧНО
4 февраля 2022, 11:35
А Ви спочатку прочитайте коментар, в якому місці я вказував, що акція безстрокова? іІде ці умови описані, якщо мені прийшлося з звертатися в чат-онлайн, щоб їх дізнати.
4 февраля 2022, 11:29
Невже так тяжко написати, що після 25.01. пільговий період не буде діяти, звертався в чат онлайн з приводу пільгового періоду, мені чітнку відповідь не надали
5 февраля 2022, 12:36
Вы когда с ней соглашались, чем думали? Если вам не ясны условия акции то зачем подключили. Условия кстати максимально простые- до конца февраля , вы можете вносить не всю сумму, а хотя бы мин платеж и вам не будет %, но в феврале надо все погасить полностью. Согласен это очень сложные условия

Главная / Банки Украины 🏦 / Приватбанк 💰 / Отзывы о Приватбанке 📝 / Обов’язковий платіж по Кредитній карті Універсальна