Банк блокує зняття готівки без попередження

alexanderg85 23 января 2022, 18:51
Отделение по адресу: Винница, ул. Пирогова, 52-А
Сьогодні в неділю в 16:49 прийшло повідомлення, що я більше не можу знімати кошти, мене навіть НЕ попереджали раніше, а просто по факту ввели обмеження в неробочий день. Також зазначили, що потрібно звернутись у відділення банку та надати документи про походження коштів, які саме не уточнюють, мабуть хочуть щоб я два рази ходив у відділення, хоча в мене відкритий у них ФОП і всі мої кошти, які надходять на карту фіз осіб проходять через рахунок ФОП, в якому зазначені всі договори, за якими я отримую кошти, це все проходить через податкову і банк має інформацію про це.
До оператора дозвонитись не можливо, замість цього пропонують вибрати «інше питання».
Це вже прямо якийсь фінансовий тероризм, в мене немає слів.
23 января 2022, 20:37
Добрий вечір!
В своїй діяльності банк керується виключно вимогами чинного законодавства України та нормативно-правовими актами Національного банку України, що регулюють відносини в сфері банківської діяльності. Керуючись законом 'Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдженню зброї масового знищення' банк як суб'єкт первинного фінансового моніторингу зобов'язаний: забезпечувати виявлення фінансових операцій, що підлягають фінансовому моніторингу, до початку і в процесі їх проведення.
Для з'єднання з оператором в голосовому меню необхідно натиснути нуль.

23 января 2022, 20:51
Здраствуйте!
Ви ж навіть не прочитали мій відгук до кінця.
Всі кошти я отримую на карту фіз особи через ФОП приват 24 для бізнесу, де в мене є контракти з офіційними юридичними представництвами з якими я працюю довгі роки і вам неодноразово надсилалсиь всі відповідні документи, в мене інших надходжень немає взагалі, і ви це через банкінг бачите, якщо захочете.
Тож в мене питання про який тероризм ви взагалі говорите, чому вам потрібно 100 раз надсилати одне і теж і чому ви не попереджуєте, про те що потрібно надати документи (ті які ви неодноразово надсилали ще раз) щоб уникнути блокування зняття коштів у певний строк, а у вихідний день просто так блокуєте зняття коштів без попередження, а просто ставите перед фактом, коли ні податкова, ні відділення приват банку не працюють?
GrugoriyHoland
GrugoriyHoland
24 января 2022, 11:19
В этом и есть суть государства (в нашей извращенной модели)! Чтобы было понятней -нет разницы банк или любое другое гос учреждение. Я лично увидел это явление в полном обьеме в 2009 году когда уехал с Киева и начал строиться под Киевом. (добавлю что при этом имею «за спиной» 10 лет гос службы) Вы знаете сколько надо подписей для того что бы подключить свой дом к трубе водоканала ? Отвечу от 21 до 48 (в зависимости от расположения участка) Это процесс не так изнуряющий как смешной. И вот в личной беседе с одним гражданином, (вместе учились, но пошли по разным «дорогам») задал вопрос зачем это надо??? И он ответил -первая задача государства это постояно напоминать гражданам о своем существовании. Первая задача любого чиновника поддерживать это явление, постоянно повышать свою значимость в глазах граждан, ну и основной момент — в каждом квартальном отчете любой сектор государственной разрешительной системы дает отчет -сколько было …принято решений по вопросам граждан… и как «ловко» использовался выделенный бюджет на реализацию обращений граждан! Ну и соответственно гос банк это такая же «балалайка» с которого постоянно требуют выполнения …мероприятий … и МВС и МИД и все кому не лень! Опять только с одной целью — оправдать финансирования своего сектора исполнительной власти! Ну, а на граждан им (в массе) глубоко на плевать!
naikel
naikel
23 января 2022, 22:59
Ні в якому разі не давайте їм грошей ні в якому вигляді!!! у них одна відповідь на нас всих (у мене така сама)…у мене депозит так само не можу знять бо перевищеній ліміт -с***о коли беруть гроші то так щебечуть аж в жоту без мила залазять …а щоб не віддавать- то ліміт …блін я сам собі положив гроші на рахунок ще не хтось не терорист не торгівля …бачив як люди плакали у відділенні домовились купувать квартиру і не змогли!!! виродки не віддали гроші!!!
Jokets
Jokets
23 января 2022, 23:02
Вы сами себе месяц зачем-то дожили и снимали деньги (одну и туже суму как говорите) а у человека другая ситуация
24 января 2022, 15:14
От я думаю, а якби я був би закордоном, а банк зробив би таку підставу без попередження, де мені треба було б шукати найближче відділення в іншій країні і без грошей? Чому не можна заздалегідь попередити, що так і так, до такого числа надайте документи, бо буде то і то, чому спочатку блокують без попередження і лише потім тобі кажуть, що вони керуються законодавством і потрібно надати документи.

Главная / Банки Украины 🏦 / Приватбанк 💰 / Отзывы о Приватбанке 📝 / Банк блокує зняття готівки без попередження