Вгамуйте фінмоніторинг

Ostap Kucheruk 22 января 2022, 22:10
Історія:
1. Підприємство обслуговується у Приватбанку
2. Підприємство пройшло фінмоніторинг Привата у 2021 та сплатило девіденди засновнику у 2021 році (далі — Кошти) на рахунок у Приваті. Без фінмоніторингу виплатити девіденти неможливо
3. Кошти у 2021 були покладені на депозит в Приваті, та повернуті на рахунок у Приват у 2021
4. Кошти не залишали Приват
5. При спробі за Кошти придбати ОВДП — відмова, та вимога пройти фінмоніторинг

Приватбанк-2022 підозрює Приватбанк-2021 (і мене як спільника) у злочинному відмиванні коштів?

Лист-відмова Приватбанку:
«Доброго дня.
Ви подали заявку на купівлю ОВДП і проходили процедуру фінансового моніторингу, відповідно висновку якого Ваша заявка анульована.
Рекомендовано —
Надати повний пакет під заявку: покупка ЦП реально іде за рахунок виплати дивiдендiв за 2017−2018р (сума) на яку 23/11/2021 були відкриті депозити які зараз виплачені. Надайте протокол загальних зборів учасників з рішенням про виплату дивідендів; — фінансова звітність юридичної особи, зокрема — Баланс (форма1) і Звіт про фінансові результати (Форма 2) за період виплати дивідендів, з позначкою контролюючого органу про їх отримання; — документи, що підтверджують сплату податків
З повагою,
Євгеній (Призвище)
Управління цінних паперів
АО КБ „ПРИВАТБАНК“»
23 января 2022, 10:41
В своїй діяльності банк керується виключно вимогами чинного законодавства України та нормативно-правовими актами Національного банку України, що регулюють відносини в сфері банківської діяльності. Керуючись законом 'Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдженню зброї масового знищення' банк як суб'єкт первинного фінансового моніторингу зобов'язаний: забезпечувати виявлення фінансових операцій, що підлягають фінансовому моніторингу, до початку і в процесі їх проведення.

Ostap Kucheruk
Ostap Kucheruk
23 января 2022, 15:20
Вітаю.
Отже — ви підозрюєте що Приватбанк помилився при проведенні першого фінмоніторингу, або підозрюєте Приватбанк у легалізації (відмиванні) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванні тероризму та фінансуванні розповсюдженню зброї масового знищення ?
naikel
naikel
23 января 2022, 23:02
Ні в якому разі не давайте їм грошей ні в якому вигляді!!! у них одна відповідь на нас всих (у мене така сама)…у мене депозит так само не можу знять бо перевищеній ліміт -с***о коли беруть гроші то так щебечуть аж в жоту без мила залазять …а щоб не віддавать- то ліміт …блін я сам собі положив гроші на рахунок ще не хтось не терорист не торгівля …бачив як люди плакали у відділенні домовились купувать квартиру і не змогли!!! виродки не віддали гроші!!!
Takuru
Takuru