ПриватБанк як завжди на висоті…

Іван Савченко 21 января 2022, 17:36
Моя мама отримує пенсію через ПБ, склалась така ситуація що при здійсненні поатежу він був відхилений, а сам додаток не активний тому що номер не є фінансовим. Як так сталось якщо оплату проводили з додатку??? Звернулись на гарячу лінію з маминого телефону але, але. Чекали 42 хв після чого набрав ПБ зі свого фінансового номеру й спілкувався зі спеціалістом вже на 3й хвилині. Чому так що мама чекає 42 хв? Вони не сожуть дати відповіді. Почав пояснювати ситуацію операторові- після здійснення платежу на інший банк з додатку приват24 платіж був відхилений, а сам додаток як і номер зробили не активним. Пояснюючи це тим що ви не підтвердили платіж тому банк в цілях безпеки тому оператор при вашому зверненні зняв номер як фінансовий. На що ми відповіли, що ми не звязувалися з оператором для підтвердження так як надійшов пароль з кодом для підтвердження яким і скористались. Оператор зафіксував звернення і вже через пів години зателефонували з головного офісу щодо скарги. І сказали що потрібно підтвердити номер в відділенні, банкоматі або ТСО тому що інших варіантів не було. І все булоб добре якби це було вже не в 3-тє. КОЖНОГО МІСЯЦЯ ОДНЕ І ТЕЖ. А до найблищого банкомата 24 км. Шановний ПриватБанк мамі на транспортні витрати потрібно 400 грн щоб активувати номер і це вже тоетій місяць підряд така ситуація. 27 грудня я разом з нею вже робив номер фінансовим в м. Бобринесь через ТСО, і ось знов те саме. Працівник головного офісу зрозумівши що з нашої сторони нічоно не незвичного не було принесла вибачення і сказала що не може допомогти з транспортними витратами і порадила знайти інші альтернативи. Питання до вас ПриватБанк, чому ви безпідставно блокуєте номери? Чому хочаб не зателефонуєте і не дізнаєтесь ситуацію якщо вас щось насторожило? Цим самим ви робите собі ажіотаж в відділеннях, відколи мама закрила вашу карту Універсальну відтоді почався цирк. Нічого позитивного додати не можу. Блокують номера потім не відповідають на дзвінки, ганьба такому найбільшому дну.
21 января 2022, 20:07
Вітаємо!
Шкода, що наші піклування про фінансову безпеку вашої мами залишили негативний осад:(
Дійсно, деякі операції можуть потрапляти на перевірку — це викликано необхідністю впевнитись, що їх здійснює саме клієнт, а не третя особа і цим самим захистити клієнта від шахраїв.
Якщо є підозри, що операцію здійснює третя особа — ми вимушені прийняти усі міри задля збереження коштів клієнта.
Для розблокування картки, вашій мамі достатньо написати в нашу підтримку чата, де наші фахівці з радістю допоможуть вирішити дане питання. Підтвердити номер телефону є можливість в найближчому банкоматі.
Просимо проявити терпіння і розуміння в необхідності даної процедури.
У випадку, якщо у вас є додаткові запитання — ласкаво просимо в приватні повідомлення. Будемо раді підказати.
З повагою, ПриватБанк.

21 января 2022, 18:36
«Моя мама отримує пенсію через ПБ, «- знайома пісня!
А синок користується її Пр24 на повну!
Які претензії до банку у власника карти ?
21 января 2022, 19:36
Шановний, я добре заробляю і в мами кошти не беру і тим паче не користуюсь її Пр24. Я як і всі адекватні діти допомагаю своїй мамі з додатком Пр24 так як в її віці це складно.
22 января 2022, 9:18
«допомагаю своїй мамі з додатком Пр24» — «Це повторюється 3й місяць підряд, «- Людині у віці достатньо раз на місяць натиснути 4 кнопки у банкоматі. щоб отримати пенсію. — все інше має зробити активний, (адекватний), турботливий син!
ЗЫ: Або, — раз на місяць побачитись з поштаркою. Без будь-яких гаджетів та застосунків.
Це моє особисте ставлення до рідних, хоча у кожного воно своє.
21 января 2022, 20:04
Два раза перечитал жалобу. ничего не могу понять (Ваша мама что-то оплатила через Приват24 через не финансовый номер?
21 января 2022, 20:22
Платіж робила з фінансового номера.Зайшла в додаток Пр24, платіж на картку іншого банку і при підтвердженні операції її відхиляє, а номер стає не активним. Звичайно що Пр24 також вже не доступний. Це повторюється 3й місяць підряд, зі сторони банку тільки вибачення. А зі сторони мами знову поїздка до відділення де її знову скажуть що все буде добре.
22 января 2022, 0:26
Бред какой-то. Заблокировать платеж из-за перевода денег на другую карту… Не ожидал от Привата.
22 января 2022, 9:25
Два взгляда на одну ситуацию:
1, Автор: «допомагаю своїй мамі з додатком Пр24 так як в її віці це складно.»
2. Банк: -«Якщо є підозри, що операцію здійснює третя особа — ми вимушені прийняти (вжити) усі міри (заходи) задля збереження коштів клієнта.
Вывод: Ай-ай-яяй! Какой не гуманный банк! Бегитееее!
22 января 2022, 9:53
Свою роль ви відіграєте на відмінно. Побачивши інші коментарі то ви там теж є, нажаль. Ваші коментарі недоречні, тому тримайте їх біля себе, козачок.
Jokets
Jokets
23 января 2022, 10:54
Не договариваете, ой не договариваете) что означает помогаете ей пользоваться приват24? Вы приезжаете к ней и будучи рядом подсказывает какое меню нажать, что и как заполнить? Или помогать вашем понимании делать платеж ей в Приват24? Если 2е это не помощь, а вмешательство которое юридически вы не имеете никакого права без доверенности.
22 января 2022, 10:00
«Тримайте їх біля себе,» — не новачкам диктувати правила на форумі.
PS Для новачків. Зазвичай, опонента тут називають «работнік банка». Хай щастить!