Не правомірне блокування рахунку та шантаж зі сторони ПриватБанку

Turin65 17 января 2022, 20:55
В жовтні 21-го року я провів обмін Kuna-коду на біржі Kuna, натомість отримавши грошовий переказ на карту привату (від іншого клієнта біржі Куна). Через три дні до мене зателефонував опертор Приватбанку повідомивши що мою карту було тимчасово заблоковано до вияснення ситуації.

Минув місяць, але ніяких дій зі сторони банку не було. Звернувшись в банк я отримав інформацію що мій рахунок було заблоковано через шахрайські дії, виявляється, що людина яка перевела мені кошти за Куна-код — втратила телефон (зі слів представника банку) і операція була проведена від її імені але іншим лицем. Надавши скріншоти з біржі і довівши свою повну невинуватість в цій ситуації це не змінило рішення банку, мені було відмовлено в розблокуванні карти, але запропоновано (вважаю це шантажем) варіант:
— повернути кошти шахраям (скасувати транзакцію по куна-коду) після чого мені розблокують карту. В такому випадку я понесу матеріальні втрати, виграють лише шахраї. Я не розумію чому ПриватБанк став на сторону шахраїв та відмовляється дотримуватись Законів України (поясню нижче), вважаючи що їхні внутрішні правила понад законом та міжнародними договорами.

Згідно з законодавством України банк не має права блокувати рахунок клієнта без рішення суду, якщо клієнт не підозрюється в фінансуванні тероризму або не сплаті податків. Також, відповідно до міжнародної класифікації МПС visa/mastercard, р2р платежі підтверджені кодом 3d secure є безповоротними та не підлягають оскарженню, оскільки підтверджуються з фінансового номера клієнта. У зв’язку з чим я вважаю що ПриватБанк грубо порушив мої законні права.
18 января 2022, 10:33
На жаль, при аналізі операцій було виявлено надходження на картку, яке платник не підтвердив. З боку банку була проведена робота і запропонований варіант врегулювання питання, який вам раніше сповістив наш фахівець в телефонному режимі.
Якщо ви згодні виконати умови для розблокування картки — просимо вказати це в приватних повідомленнях, та ми з радістю переглянемо рішення стосовно вашої ситуації.

Turin65
Turin65
18 января 2022, 11:49
Доброго дня!
Якщо я пристану на ваші умови тоді ось що вийде:
1. Я відправив «платнику» кошти в середині біржі Куна, я свої зобов’язання перед ним та біржею виконав.
2. «Платник» відправив мені кошти на приват, а потім сказав що це не він здійснив переказ (з ваших слів), в результаті моя карта блокована, щоб її розблокувати я повинен дати згоду на повернення йому коштів проте мені ніхто вже не поверне кошти в середині біржі!

Висновок: Ви зайняли сторону шахрая. Я несу через вас фінансові збитки. Ваша пропозиця виглядає як шантаж!
18 января 2022, 12:18
Ну если вы так правы, удачи в суде доказать что вы не мошенник. Почему для отмены вы не напишите в поддержку ресурса объяснив им ситуацию не?
18 января 2022, 17:44
А зачем ?)
Хотя ситуация ооооочень странная. Если платежи были на бирже, то мошенник делал платеж на бирже с «украденной карты», а биржа сделала взиморасчет между держателем криптовалюты и покупателем. То в случае жалобы от пострадавшего претензия поступает на биржу Куну — мошенничество же было там.
18 января 2022, 13:21
Удивительно. А Приват также, отстаивает права обычных граждан, у которых без подтверждения сперли деньги на якобы доверенных сайтах мошенники?
18 января 2022, 17:46
Хз, у меня не «спирали» ничего, так как подписки не оформляю, для расчета использую интернет карту, другие карты в интернете не гуляют и ничего с них не пропадает. И так уже 15 лет, как-то аж странно.
19 января 2022, 15:40
Гуляют. Вы просто не в курсе. Базы продают сотрудники (если что, есть уголовные дела)
19 января 2022, 21:02
Как это относится к текущему отзыву?
youknow
youknow
19 января 2022, 23:47
Приват в середині стало таке корумповане кодло, що з кожним місяцем все гірше…
24 января 2022, 17:09
При Коломойском такого не было)

Главная / Банки Украины 🏦 / Приватбанк 💰 / Отзывы о Приватбанке 📝 / Не правомірне блокування рахунку та шантаж зі сторони ПриватБанку